خانه خردمندان  >  خرد تاک >   خرد پول ساز  >   نمایش ویدیو

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه دوم


دوستان سلام ممنون از استقبالتون از جلسه اول دوره عبور از حالت گذار، نقطه عطف موفقیت در راه اندازی  کسب وکار در ادامه با جلسه دوم در خدمت شما هستم،گفتم که چند سال دنبال این بودم که بفهم چرا در تغییر کردن و راه اندازی  یک کسب و کار و رفتار جدید دچار مشکل و تنبلی می شیم؟

چرا این همه کتاب می خونیم این همه تصمیم می گیریم که از الان، از فردا ، از شنبه و ...دیگه تغییر می کنم، اما باز چند روز دیگه همین آشه و همین کاسه، پس از مدتها فهمیدم که ما تغییر رو فقط با تصمیم برابر می کنیم درحالی که تغییر باید از درون ما نشاء ت بگیره. ما دوست داریم با یک تصمیم خودمون عوض بشیم و دنیا مون تغییر کنه، اما هیچ موقع با تصمیم به تغییر و چند بار تکرار نه خودمان عوض می شویم ونه دنیایمان ، اگر دوست دارید تغییر کنید، از قوانین جهانی و قوانیم موجود در جهان پیروی کنید ، قوانین دنیا و طبیعت یک الگوی موفقیت هستند هرچقدر ما به قوانین جهان هستی و آفرینش و قوانین ثابت جهان آشنا تر باشیم موفق تریم ، یکی از این قوانین مهم قانون و قاعده طبیع برای تغییره ، در طبیعت جهان همیشه در حال تغییره، و همیشه درحال عبور از مسیر تغییر و حالت گذار این تغییره، جهان هستی برای تغییر مراحلی داره ما موفق به تغییر نمی شویم. چون خودمون رو برای دوره گذار وعلی الخصوص حالت گذار اون تغییر آماده نمیکنیم،دارم بر روی تغییر و روش اصولی تغییر در کمترین زمان با بیشترین نتیجه تحقیق می کنم و یکی از اصول های این تغییر در شروع یک کسب و کار حاکمه،  اگر دوست داریم یک کسب و کار راه اندازی کنیم این یعنی تغییر.

ما برای چه کسب وکاری رو شروع می کنیم؟ چرا دنبال راه اندازی یک کسب و کار شخصی هستیم؟جز این نیست که می خواهیم اوضاع مالی و روحی و زندگی خودمون رو تغییر بدیم و اوضاع بهتری رو تجربه کنیم.حال اگر می خواهیم کسب و کاری را شروع کنیم باید چه کار بکنیم؟

خیلی ها میگن: باید یه سرمایه ای درست کنیم و باید اطلاعات بازار رو جمع کنیم، جنس پر فروشی رو تو یه محله پر رفت وآمد بیاریم و بفروشیم. این جملات درسته ولی کامل نیست و البته خیلی هم ناقصه !!! یعنی حتی کافی هم نیست، یکی از اصول این کار اینه که شخصیت متعلق به اون کسب و کار رو داشته باشیم، و باید برای تغییر هم درونی و هم بیرونی آماده بشیم. باید برای مسیر گذار شروع یک کسب و کار آماده باشیم، این تغییر باید به مانند یک دگردیسی کرم ابریشم در وجود ما اتفاق بیوفته به مانند یک استحاله و تغییر بنیادی، به عنوان یک مربی تغییر تصمیم دارم روش راه اندازی کسب و کار رو توضیح بدهم:

 

 

دوران گذار در کسب و کار دوران تلاش و تعهد و تغییر است، برای تغییر ذهن و زندگی تون تصمیم بگیرید و آماده شوید.

در طی جلسه دوم مباحثی مهم در مورد قوانین جهان هستی و آنالوژی ما بین این موضوعات و کسب و کار صحبت کردم، و راجع به دوره موفقیت در عبور از نقطه عطف در شروع و راه اندازی کسب و کار یک توضیح خوبی رو دادم، از یک مثال واقعی و عینی تغییر ناصحیح داستانی گفتم و از ضرر عدم اطلاع از موضوع تغییر درونی و بیرونی صحبت کردم.

تصمیم دارم در ادامه دوره راجع به نقاط خیز خوشحالی و نقاط امید، نقاط خروج از بحران و... باورهای واقعی یک شخصیت موفق کسب و کار صحبت کنم.

 

 

ادامه دوره منوط به اراده و تصمیم با تعهد بسیار بالا برای موفقیته ، کسانی که دنبال راه اندازی یک کسب و کار شخصی هستیند بدانند میخوام نتایج واقعی چند تن از قدیمی ترین و موفق ترین کاسب ها رو بگم ودر کنار اون جزوه تست و تمرین ارائه بدم، مشاوره ایمیلی هم برای تهیه کنندگان بسته وجود خواهد شد، لذا کسانی با ادامه دوره خواهند بود که متعهد شده اند به تلاش برای موفقیت، اگر خواهان موفقیت هستید حاضر باشید برای عبور از نقطه عطف زندگی مالی، برای رسیدن به آن به یک تصمیم واقعی نیاز دارید نه یک حس گذرا با ایمیل ما در ارتباط باشید: info@kheradmandan.com

                                                                                                                                                         خردمندان لبخند موفقیت 

این فایل ها را هم مشاهده بفرمایید:

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه اول

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه دوم

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش اول 

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش دوم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه چهارم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه پنجم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت اول

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت دوم

 

 دوست عزیز این دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

دوره عبور از مسیرگذار در راه‌اندازی کسب‌وکار

  1210                                1        رایگان