خانه خردمندان  >  خرد تاک >   خرد پول ساز  >   نمایش ویدیو

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه چهارم


در جلسه چهارم دوره عبور از مسیر گذار برای راه اندازی کسب وکار،  به یکی ازمهمترین موضوعات در راه اندازی کسب وکار اشاره کردم، حتما باید وقتی برای آموزش و یادگیری و متخصص شدن خودتان وقت بگذارد. همه آموزش ها منجر به موفق شدن در کسب وکار نمی شود، روز به روز انواع و اقسام آموزش ها می آید ولی خیلی از کاسب ها این دوره ها را نمی روند، و در عین حال موفق اند و خیلی از افراد به امید موفق شدن، شروع یک کسب و کار عالی و پر سود یا بهبود و رشد کسب و کارشون به دروه های آموزشی عجیب غریب می روند، افراد شرکت کننده در برخی از این دوره ها نکات خوب را یاد می گیرند نه نکات کاربردی و عملی را. حالا یک سوال: چه آموزش هایی برای کسب و کار لازمه و باید کجابرای آموزش شروع و بهتر شدن کسب وکار برویم؟

جواب این سوال را در این جلسه گفتم:  باید در دو تا از موضوع های مهم متخصص بشوید و در این جلسه گفتم که چطوری و چه کار برای داشتن ذهن پولساز بکنید، و در جواب دو نفر از  اعضاء محترم سایت سوالاتی رو پرسیده بودند، توضیحاتی دادم.

کاسب باید دارای ذهن کاسب پولساز باشه نه ذهن کارمند پولساز!

 

 

باید از بین کارهای های زیادی که در ذهنمان داریم، موضوعات لازم وضروری را انتخاب بکنیم و در ضمن برای بهتر شدن از کسب و کارهای دیگر برایbenchmarking  استفاده کنیم.

کسب وکاری که بدون آموزش های روز و بدون مشاوره گرفتن پیش برود محکوم به شکست است. باید اسرار کسب و کار و رازهای مگوی کاسب ها را بتوانید بفهمید و در راه اندازی کسب وکار خودتان از آنها استفاده کنید، ایده های کسب وکار وروش به حداکثر رساندن درآمد از کسب و کار رو بتوانید بفهمید و همه اینها نیاز به آموزش کسب وکار دارد.

این فایل و این دوره اختصاصی برای دوستانی است که دوره را تهیه می نمایند، اما در مطلبی که واقعا به دوره مربوط است جواب سوال دوستان رو دادم حتما این  فایل رو که بخشی از  جلسه چهارم است مشاهد نمایید. این فایل رو اعضاء سایت می توانند اینجا مشاهده بفرمایند.

این فایل ها را هم مشاهده بفرمایید:

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه اول

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه دوم

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش اول 

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش دوم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه چهارم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه پنجم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت اول

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت دوم

 

دوست عزیز این دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

دوره عبور از مسیرگذار در راه‌اندازی کسب‌وکار

  851                                0        رایگان


بی صبرانه منتظر جلسه بعد با موضوع «راه اندازی کسب و کار با سرمایه گذاری کم» هستیم. مطالبی که استاد آقاجانلو مطرح میفرمایند عمدتاً یا ناشی از مطالعه و تحقیق عمیق ایشان از روی الگوهای موفق و ناموفق هست و یا اینکه تجربیات میدانی کسی است که خودش کاملاً وارد گود شده و این موضوعات رو با تمام وجودش تجربه کرده است.
با تشکر
جواد