کتاب ده فرمان در فروشندگی حضوری

کتاب ده فرمان در فروشندگی حضوری

کتاب ده فرمان در فروشندگی حضوری یک کتاب الکترونیکی بوده و قابل دانلود بصورت PDF در 47 صفحه می باشد.

یکی از مهم‌ترین روش‌هایی که به ثروتمند شدن کمک می‌کند، فروش است. فروشندگی یکی از قدیمی‌ترین حرفه‌ها در دنیاست و فروشندگان حرفه‌ای می‌توانند با سرعت بسیار زیادی در مسیر ثروتمند شدن حرکت بکنند، فروشندگان حرفه‌ای می‌توانند تعداد زیادتری از جنس و یا خدمت را بفروشند، آن‌ها توانایی برقراری ارتباطات بالا را به دست آورده‌اند و در کل آن‌ها نقش بسیار مهمی در چرخه ایجاد ارزش‌دارند. فروشندگان باید روانشناسی فروش قدرتمندانه‌ای داشته باشند و بیشترین بهره را از این روانشناسی فروش، در کار خودشان ببرند. آن‌ها باید روش‌های موفق شدن درفروش را بدانند، از نکات ریز فروشندگی آگاهی داشته باشند و بتوانند در کار فروش سرعت ایجاد کنند. علاوه بر آن باید بر مواردی که به‌عنوان مشکلات اصلی کار فروشندگی یاد می‌شود، غلبه کنند و کارشان را باروحیه ادامه بدهند. آن‌ها باید بتوانند بر اعتراض درفروش و بهانه‌های عدم خریدن یک کالا یا جنس غلبه بکنند، نحوه صحیح برخورد با رد شدن که بزرگ‌ترین دشمن یک فروشنده است را باید بدانند و برای به دست آوردن سودهای خوب درفروش‌های بزرگ آماده شوند. برای این کار یک فروشنده غیرحرفه‌ای باید کارش را از سطوح پایین شروع بکند و هرروز در پی بهبود خود باشد، افراد موفق‌تر را بررسی و مطالعه کند و از روش‌های قدرتمند کننده‌ی آن‌ها استفاده بکند، مطالعه و عمل به مطالعات و یادگیری‌ها یکی از نیازهای مهم در کار فروش است و اگر فرد فروشنده بتواند این کار را مدتی، باقدرت و قوت ادامه دهد آرام‌آرام می‌تواند نتایجی را به دست بیاورد که نیاز به تلاش اندک‌تری از قبل دارد ولی بسیار پرسودتر است. همیشه این را به خاطر داشته باشید، هیچ فروشنده‌ای هرچقدر هم که حرفه‌ای باشد، در همه‌ی فروش‌هایش جواب صد درصد مثبت نمی‌گیرد، یک فروشنده عادی و ساده جواب قبولی کمتر از بیست درصد از درخواست‌هایش می‌گیرد و به‌مرور ناامید می‌شود و دست از کار بازاریابی و فروش می‌کشد، درحالی‌که فروشنده حرفه‌ای می‌تواند نزدیک به هشتاد درصد از فروشش را با موفقیت انجام بدهد و البته درآمد خیلی زیادی را به دست بیاورد و جزئی از ستارگان و نوابغ فروش شود.

در دوره عبور از مسیر گذار درراه اندازی کسب‌وکار راجع به فروش صحبت‌های مفیدی ارائه‌شده است، و مهم‌تر از همه گفته‌شده: "یک کسب‌وکار تا وقتی‌که به درآمد مالی نرسد و سوددهی نداشته باشد فقط هزینه محسوب می‌شود." صلاح دانستیم این کتاب را که حاصل بررسی، مطالعه  و گردآوری چندین کتاب معروف است را حاضر بکنیم و در اختیار افراد علاقه‌مند به کار فروشندگی قرار بدهیم. مطالب این کتاب در حقیقت مکمل جلسه فروش در دوره عبور از مسیر گذار درراه اندازی کسب‌وکار است.

سال‌های زیادی است در این وادی تلاش می‌کنم و به نظرم این کتاب کوچک یک چکیده‌ی بسیار عالی برای موفقیت در کار فروش است. چه برای بازازیابان و فروشندگان مراجعه کننده و چه برای فروشندگانی که در محل کسب و کار خود منتظر حضور مشتری هستند. هر فرمان یک مقاله عالی است که پر از نکات سنجیده و قدرتمند است، پیشنهاد می‌کنم این نکات را بخوانید و مهم‌تر از آن در کار فروش عملاً استفاده کنید.      

در زیر می توانید فهرست این کتاب  عالی را مشاهده نمایید و پس از پرداخت مبلغ مستقیما کتاب را دانلود نمایید.

اولین فرمان " کار فروش را دوست بدار"  دلایل اصلی دوست‌داشتنی بودن کار فروش      

دومین فرمان " قوانین اصلی فروش  را بدان"  قوانینی که هر فروشنده‌ی حرفه‌ای می‌داند

سومین فرمان " ارزش محصولت را بیان کن" روش "ایجاد ارزش" به‌عنوان مهم‌ترین نکته درفروش 

چهارمین فرمان" برای فروش بهتر تلاش کن" نکات مهم  برای فروش بهتر برای فروشندگان حرفه‌ای          

پنجمین فرمان " برای برنده شدن تلاش کن" روش برنده شدن درفروش با هفت گام قدرتمند

ششمین فرمان " بر بهانه‌ها و اعتراضات غلبه کن"  بهانه های مهم درفروش و روش غلبه بر آن‌ها   

هفتمین فرمان " سرعت در کار فروش ایجاد کن" روش‌هایی برای فروش با سرعت‌بالا     

هشتمین فرمان "مانند ستارگان بدرخش" ویژگی‌های فروشندگان ممتاز 

نهمین فرمان " با جواب رد حرفه‌ای برخورد کن"روش صحیح برخورد با رد شدن و جواب نه درفروش         

دهمین فرمان " انتظار نتیجه خوب را داشته باش" به دست آوردن نتیجه خوب با تلاشی اندک ممکن است       

هادی آقاجانلو مدیر سایت خردمندان

 

" دوست عزیز، لطفاً این محصول را در اختیار دیگران قرار ندهید برای تهیه آن زحمت زیادی کشیده شده است. اگراز طریق دیگری به دست شما رسیده است لطفا مبلغ آن را به سایت خردمندان پرداخت کنید.  موفق باشید."

 

 

 

این کتاب ها را هم مشاهده نمایید:

کتاب 40+1 باور اساسی موفقیت در کسب و کار ( روانشناسی فوت های کوزه گری در کسب وکار)

  2271        0        ویژه فروش        8000 تومان

بازدید : 2158
بازدید : 2147
بازدید : 2081
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید