خردمنداندوره هاجزییات دوره

دوره رایگان تبدیل فکر به ثروت و پول (آموزش رایگان راز ثروت)

دوره رایگان تبدیل فکر به ثروت و پول (آموزش رایگان راز ثروت)
همه ما دنبال راه  ها وروش هایی هستیم که بفهمیم چگونه می شود افکاری را که داریم به ثروت وپول تبدیل کنیم ، یکی از بهترین راهنمایی ها مطلبی است که آقای ناپلئون هیل در فصل دوم  کتاب معروف بیا ندیشید و ثروتمند شوید با نام شش راه برای تبدیل اشتیاق به طلا ارائه کرده است در متن زیر می توانید مراحل  تبدیل  اشتیاق به طلا را مطالعه بفرمایید واگر خواهان ارائه توضیحات بیشتری در این مورد هستید این شش راه به صورت یک فیلم شش قسمتی در لینک های زیر ارائه شده است و همچنین می توانید در قسمت دوره های سایت خردمندان بصورت رایگان دریافت کنید.
 
در این فیلم کوتاه شش قسمتی، آقای باب پراکتور این شش اصل رو توضیح می دهند و در ضمن نکته ای که در فیلم راز را نگفته اند و موجب انتقاد از فیلم راز شده را نیز بیان خواهند کرد ، در زیر متن کتاب و لینک ها آورده شده است .
  شش راه برای تبدیل اشتیاق به طلا
آموزش رایگان راز ثروت با ایجاد اشتیاق سوزان
 
 
ادیسون این 6 مرحله را بررسی کرده است و نه‌تنها معتقد بود که این‌ها برای انباشت ثروت لازم هستند، بلکه برای رسیدن به هر هدفی می‌توان از این 6 مرحله استفاده نمود.
در کار برنامه‌ریزی برای ثروتمند شدن به کسی اجازه ندهید که رویای شما را از بین ببرد. اگر کاری که می‌خواهید بکنید درست باشد و به آن باور داشته باشید درنگ نکنید، قدمی به‌پیش بگذارید و رویای خود را جامعه عمل بپوشانید. هرگز به گفته‌های این و آن توجه نکنید. توجه نکنید که ممکن است موقتا شکست بخورید زیرا شاید دیگران ندانند که هر شکست بذرهایی از موفقیت و پیروزی به همراه دارد.
اشتیاق سوزان برای بودن و انجام دادن نقطه شروعی است که باید صاحب رویا از آن بیاغازد. رویا از بی‌تفاوتی، تنبلی، یا نداشتن الهام و آرزو ناشی نمی‌شود. هر قدر در زندگی بخواهیم و توقع داشته باشیم همان اندازه به دست می‌آوریم. توقع زیاد یا کم داشتن تفاوت فکری چندانی ایجاد نمی‌کند.
محدودیت ذهن ما همان محدودیتی است که ما برای آن در نظر می‌گیریم. فقر و تنعم، هر دو نشأت‌گرفته از ذهن ما هستند.
می تونید لینک های مرتبط رو ملاحظه بفرمایید:
 

دوره عالی "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"

  

  3350     
نظرات شما
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید