دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن- هفته دهم


دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن- هفته دهم

(روش عملی قرار گرفتن در مسیر ثروتسازی)

مرحله چهارم دوره ساخت و پرورش ذهن ثروتساز

رفتار و زندگی با ذهن ثروت ساز

مهم ترین نکته در این دستورالعمل رعایت این موضوع است تا تمرین های یک هفته را به صورت کامل انجام نداده اید به سراغ تمرین های هفته بعد و موضوع آن نروید، این رمز تضمینی بودن این مرحله از دوره عالی ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز است!

در هفته دهم کار مهمی دارید، باید برند خود را به‌صورت رسمی، شیک و عمومی به جامعه معرفی کنید. در این هفته قرار است که دیده شوید و خوب دیده شوید!

 در مرحله چهارم دوره ساخت و پرورش یک ذهن ثروتساز اعمال و رفتارهای که جزء اسرار ذهن ثروتمندان می باشد را به صورت الگویی عملی ارائه داده ایم، ما چه فردی معنوی باشیم و با ایمان و چه فردی مادی گرا و حتی بی ایمان دوست داریم که وضع مالی بهتری داشته باشیم برخی در قرآن و احادیث دنبال روش پولدار شدن و ثروتمند شدن می گردند و برخی در کتاب های مدیریتی و حتی کتاب های فلاسفه و سخنان مادی گرا ها دنبال روش ثروتمند شدن هستند. به نظرم ثروتمند شدن ارزشمند است و ثروت الهی  که حلال و با رضایت خداوند باشد قطعا ارزشمندتر، راه عمومی ثروتمند شدن را در این دوره بیان کرده ام اما اصل مطلب به فردی که از این دوره استفاده می کند و به میزان تعهدش برای انجام روش ها وابسته است.

نکته بسیار مهمی را بهتر است بدانید، دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن به راه منطقی پولدار شدن در ايران و با سرمایه کم یا زیاد پرداخته است حتی بدون سرمایه هم می توانید این مسیر را شروع کنید، راهی که ارائه می شود از نظر دین مبین اسلام نیز مشکلی ندارد و بررسی های معنوی و مذهبی نیز در طی مراحل دوره عالی ساخت و پرورش یک ذهن ثروتساز ارائه شده است. ثروتمند شدن و پولدار شدن بیشتر از راز راه و الگویی دارد که باید ان را شناخت، آنچه به عنوان ترفند پوادار شدن مطرح می شود. اگر راهکار درست و دقیقی نباشد، مطمئن باشید یک بازی بی سرانجام و ناراحت کننده است. رمز ثروتمند شدن و پولدار شدن در رعایت درست دستورالعمل هاست و اگر دستورالعمل ها به درستی رعایت شود بدون سرمایه ویا با حداقل سرمایه می شود در مسیر پولدار شدن قرار گرفت. 

لطفا این فایل ها را نیز مشاهده نمایید:

دستورالعمل قطعی ثروتمندشدن - هفته یازدهم

دستورالعمل قطعی ثروتمندشدن - هفته نهم

 دوست عزیز این مرحله از دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

 

  1067                                0        رایگان


49:00
بازدید : 8774
8:25min
بازدید : 7079
5:55min
بازدید : 5502
1:30:00
بازدید : 5463
4:41min
بازدید : 5259
2:56min
بازدید : 3823
24 min
بازدید : 3769
12:42min
بازدید : 2996
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید