دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن- هفته یازدهم


دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن- هفته یازدهم

(روش عملی قرار گرفتن در مسیر ثروتسازی)

مرحله چهارم دوره ساخت و پرورش ذهن ثروتساز

رفتار و زندگی با ذهن ثروت ساز

مهم ترین نکته در این دستورالعمل رعایت این موضوع است تا تمرین های یک هفته را به صورت کامل انجام نداده اید به سراغ تمرین های هفته بعد و موضوع آن نروید، این رمز تضمینی بودن این مرحله از دوره عالی ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز است!

در هفته یازدهم سیستمتان را باید بازطراحی و نوآرایی کنید، هدف بهبود رفتارها و نتیجه‌گیری بیشتر است.

به شما تبریک می‌گویم تا همین هفته اگر کارها را به‌درستی انجام داده باشید، رشد بسیاری عالی در مسیر موفقیت خود به دست آورده‌اید! در این هفته سیستمی که راه‌اندازی کرده‌اید و الگویی را که استفاده کرده‌اید را بررسی می‌کنیم و آن را بهبود می‌دهیم. این الگوی دوازده‌هفته‌ای و منظم با توجه به مراحل ۱ و ۲ و ۳ دوره ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز، انتخاب‌شده است. در عین سادگی کاملاً هوشمند و حرفه‌ای و مطابق با مسیر گذار موفقیت است. مسیری که برای موفقیت باید از آن عبور کرد.

در این جلسه مجددا سیستم کسب وکار شما که بر اساس الگوهای ذعهن ثروتساز است اصلاح می شود و قابلیت تبدیل شده به سیستم پولساز را به دست می اورد و ذهنتان را طوری برنامه ریزی می کند که بتوانید ایده های پولساز در زمینه بازار، صنعت، کشاورزی، اینترنتی و هزاران موارد دیگر را پیدا کنید 

نکته بسیار مهمی را بهتر است بدانید، درست است که کارها میزان درآمد متفاوتی دارند، اما این به این معنی نیست که فقط بعضی از کارها ثروتساز وپولساز هستند. در حقیقت بیشتر از کار پولساز، ذهنیت پولساز، مس تواند منجر به افرینش پول و ثروت شود. راهی که ارائه می شود از نظر دین مبین اسلام نیز مشکلی ندارد و بررسی های معنوی و مذهبی نیز در طی مراحل دوره عالی ساخت و پرورش یک ذهن ثروتساز ارائه شده است. ثروتمند شدن و پولدار شدن بیشتر از راز راه و الگویی دارد که باید ان را شناخت، آنچه به عنوان ترفند پولدار شدن مطرح می شود. اگر راهکار درست و دقیقی نباشد، مطمئن باشید یک بازی بی سرانجام و ناراحت کننده است. رمز ثروتمند شدن و پولدار شدن در رعایت درست دستورالعمل هاست و اگر دستورالعمل ها به درستی رعایت شود بدون سرمایه ویا با حداقل سرمایه می شود در مسیر پولدار شدن قرار گرفت. 

لطفا این فایل ها را نیز مشاهده نمایید:

دستورالعمل قطعی ثروتمندشدن - هفته دوازدهم

دستورالعمل قطعی ثروتمندشدن - هفته دهم

 دوست عزیز این مرحله از دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

 

  1073                                0        رایگان


49:00
بازدید : 8774
8:25min
بازدید : 7079
5:55min
بازدید : 5502
1:30:00
بازدید : 5463
4:41min
بازدید : 5257
2:56min
بازدید : 3823
24 min
بازدید : 3769
12:42min
بازدید : 2996
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید