کل مرحله چهارم دوره ساخت و پرورش ذهن ثروتساز

کل مرحله چهارم دوره ساخت و پرورش ذهن ثروتساز

رفتار وزندگی با ذهن ثروت ساز

(روش عملی قرار گرفتن در مسیر ثروت سازی)

در مرحله چهارم هدف ارائه دستورالعملی مرحله‌به‌مرحله و عملی برای رفتار کردن با ذهن ثروتساز بود، در این مرحله کلیه آموزش‌های قبلی باید به کار گرفته شود.

از عمل که مکمل و اثبات‌کننده عقاید ماست نباید غافل شویم، من معتقدم حرفی که نشود عملی‌اش کرد و نتیجه آور نباشد، فقط صحبت‌هایی برای ایجاد حال خوب لحظه‌ای است به همین دلیل در مرحله چهارم یک الگوی ساده ولی قدرتمند دوازده مرحله‌ای ارائه دادم که نیاز به عمل و تلاش دارد و در کنار نکات حساس و ریزبه‌ریز، ذهنیت‌های گفته‌شده، تمرین‌ها، نظریات و عقاید مراحل قبل، این مرحله قالبی برای شکل دادن موضوعات در اختیار شما قرار می‌دهد.

اعمالی که اگر حتی بدون آگاهی از مراحل قبلی انجام بدهید برای شما درآمد بیشتر از قبل را می‌آورد و اگر با مراحل قبل این دستورالعمل‌ها را ترکیب کنید، نتایج فوق‌العاده‌ای را دریافت خواهید کرد.

این دوازده دستورالعمل مکمل سه مرحله قبلی هستند

در سه مرحله قبلی ریزبه‌ریز نکات به دست آوردن ذهن ثروتساز را با جزئیات و مثال‌های فراوان گفته‌شده است، در سه مرحله قبلی ابتدا راجع به بحث پاک‌سازی ذهن و آماده‌سازی ذهن صحبت شد، ذهن ما دائماً در حال تولید افکار و ارتعاش‌های خواسته است و اگر کنترلی بر روی آن نباشد و یا به‌صورت آگاهانه بخشی از آن بر روی تولید افکار مناسب با ثروت متمرکز نباشد به‌مرور و اوضاع و شرایط بدتری را تجربه خواهد کرد. در بهترین حالت ذهن ما اگر رشد نکند ما تا آخر عمر همین شرایط فعلی را خواهیم داشت!

به همین خاطر برای داشتن ذهنی ثروتساز اولین مرحله آماده‌سازی بستر ذهن و پاک کردن آن از عوامل روحی و روانی منفی و بخشیدن خود و خاطرات ناخوشایند و افراد دیگر است راجع به این بحث‌ها به‌صورت مفصل در مرحله اول دوره صحبت کردیم.

در مرحله دوم راجع به بذرهای ثروتساز صحبت کردیم و راجع به نحوه کاشتن آن‌ها در ذهن نکات بسیار مهمی ارائه شد، بذرهای ثروتساز ذاتاً دارای خاصیت ثروت سازی هستند اما برای رشد آن‌ها باید بستر مناسبی در ذهن ایجاد شود برای این کار ابتدا باید ذهن پاک‌سازی می‌شد و سپس ما باید شخصیت ناهشیار مالی خود را می‌شناختیم تا بتوانیم در نگهداری و رشد بذرها آگاهانه رفتار کنیم.

 بعدازاین کار نوبت به کاشت نودوشش بذر ارائه‌شده در مرحله دوم می‌رسد که روش قرار دادن آن‌ها در ذهن و نوع نگرش مربوط به هر بذر ثروتساز در این مرحله گفته شد.

در مرحله سوم تمرین‌ها و نگرش‌هایی ارائه شد که با به دست آوردن آن‌ها شما نحوه ارسال ارتعاش خواسته ثروتساز به جهان را می‌توانستید بفهمید و خودتان این کار را به‌درستی انجام دهید در این مرحله شما خودتان می‌توانستید ذهنتان و افکارش را برنامه‌ریزی کنید و برجهان اطرافتان فقط با ارتعاش ذهنی اثر بگذارید.

پس‌ازآن برای آسانی کار و داشتن قالب و شکل منسجم در مرحله چهارم دستورالعملی منطق با جهان  فیزیکی و بازار کشورمان ارائه شد تا بتوانید نحوه استفاده از ذهن ثروتساز و میزان تغییر نگرش‌هایتان را در عمل بسنجید روشی که پر از نکته‌های خیلی خاص و درعین‌حال هوشمندانه بود.

همه این چهار مرحله درصورتی‌که به‌اندازه کافی به آن‌ها توجه شود و تمرین‌هایشان انجام داده شود درنهایت از شما شخصیتی قوی‌تر و هوشمندتر و ثروتمندتر از قبل درزمینهٔ امورمالی می‌سازد و شمارا به چند پله بالاتر می‌برد.

در کنار این دوره ارزشمند آزمونی ارائه داده‌ایم که با انجام آن آزمون می‌توانید بفهمید که ذهنیتتان ازلحاظ شاخص‌های ثروت سازی در چه وضعیتی قرار دارد البته پیشنهاد می‌کنم این آزمون را در قبل و بعد از استفاده از این دوره انجام بدهید تا بتوانید برای آینده مالی خود و یا تغییر ذهنیت خود برنامه منسجم و مشخصی را دریافت کنید.

می توانید لینک سایر مراحل را در زیر مشاهده نمایید و برای تهیه این مرحله می توانید به آخر صفحه مراجعه نمایید:

کل مرحله اول دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"

مرحله چهارم "مرحله رفتار و زندگی با ذهن ثروت ساز" است و شامل جلسات زیر است:

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله چهارم- دستورالعمل ثروتمندی هفته سوم

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله چهارم- دستورالعمل ثروتمندی هفته  چهارم

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله چهارم- دستورالعمل ثروتمندی هفته پنجم 

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله چهارم- دستورالعمل ثروتمندی هفته ششم

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله چهارم- دستورالعمل ثروتمندی هفته هفتم 

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله چهارم- دستورالعمل ثروتمندی هفته نهم

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله چهارم- دستورالعمل ثروتمندی هفته دهم

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله چهارم- دستورالعمل ثروتمندی هفته یازدهم 

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله چهارم- دستورالعمل ثروتمندی هفته دوازدهم

نکات مهم:


1- حجم کل فایل جلسه شامل فایل تصویری، صوتی و متن ها و تمرین ها در حدود 1.51گیگابایت می باشد.
2- پسورد فایل در فایل txt متنی آورده شده است، روی فایل کنار دانلود اصلی کلیک کنید.
3- این محصول دانلودی می باشد.

4.قیمت محصول بر حسب تومان می باشد.

 

خریدار گرامی، محصولات سایت خردمندان مخصوص شما و خانواده محترمتان است، لطفاً آن را در اختیار دیگران قرار ندهید، ما شرعاً و قانوناً راضی نیستیم

 

  1433                                0        ویژه فروش        150000 تومان


49:00
بازدید : 8776
8:25min
بازدید : 7079
5:55min
بازدید : 5502
1:30:00
بازدید : 5463
4:41min
بازدید : 5259
2:56min
بازدید : 3823
24 min
بازدید : 3769
12:42min
بازدید : 2996
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید