"دوره پایه عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار"

راه اندازی کسب و کار به سبک دوره عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار

(در این دوره اصول شروع و راه اندازی کسب و کار را آموزش می دهیم)

 
 می خواهم راجع به یک واقعیت در زندگی صحبت بکنم، ما برای اینکه بتوانیم یک زندگی خوب ومناسبی را تجربه بکنیم، باید بتوانیم درآمد مالی کافی داشته باشیم.
 
درآمد مالی خوب،  شرط کافی خوشبختی نیست  ولی شرط لازم خوشبختی است.
 
مابرای داشتن درآمد مالی یا دنبال استخدام شدن دریک شغل می رویم، یا اینکه کسب وکار و شغلی برای خودمان تأسیس می کنیم، واقعیت تلخی وجود دارد:
به طور میانگین  از هر 10 کسب وکاری که شروع می شود، بعد از یکی دوسال، یکی اوضاع خوبی را تجربه می کند، 4 یا 5 تای آنها بصورت عادی و با مشکلات به کارشان ادامه میدن و حدود 4 یا 5 مورد  از کسب وکارها، متاسفانه ورشکسته می شوند.
 
 
فردی که کسب وکاری را شروع می کند، به هیچ عنوان دوست ندارد ورشکسته و بدهکار گردد، اما چرا حدود 50 درصد از کسب وکارها ورشکست می شوند؟ و به مشکل بر می خورند؟ چرا ؟
اگر خیلی اوضاعشان قابل کنترل باشد، به خانه اولشان برمی گردند، شاید حتی به  اوضاع روانی و مالی بدتر از قبل گرفتار شوند.

حالا چه کار باید کرد؟
 
حدود 12 سال است که تحقیق می کنم که چرا وقتی دونفر کسب و کاری رو شروع می کنند، یک فرد موفق می شود و روز به روز پیشرفت می کند و نفر دیگر  با این که تلاش خودش رو هم می کند روز به روز اوضاعش بدتر می شود و همیشه گلایه می کند و از پیشرفت خوب در کسب وکارش خبری نیست؟
 

 
 
یکی از مهمترین موضوعاتی که در طی تحقیقاتم فهمیدم این بود: 

 
اکثر افراد خودشان را برای سپری کردن دوران گذار و مسیر گذر یک کسب و کار و شخصیت شغلی مورد نیاز آن کسب و کار آماده نکرده اند 
 
تصمیم دارم در این دوره عالی راجع به تعریف شخصیت های شغلی، مدارهای ثروت، دوران گذار، مسیرگذار، حالت گذار یک کسب و کار و روش پایه گذاری یک کسب وکار موفق صحبت های مفید و مؤثری بکنم. تمرین ها و صحبت های بزرگان بازار را بگویم، و حتی رازهای یک کسب وکار را که هرکسی نمی گوید ، ارائه بدهم. چون طی چندین سال شاگردی ، مصاحبه و مطالعه  زندگی این افراد نکات ارزشمندی را یادم داده است.
 
 دوران گذار در کسب و کار دوران تلاش و تعهد و تغییر است .
 
 برای تغییر ذهن و زندگی تا ن تصمیم بگیرید و آماده شوید.
 
 می توانید با استفاده از این دوره هم کار خدماتی بکنید و هم کار فروش کالا. یاد می گیرید چگونه از صفر شروع کنید وبه نتیجه برسید و حتی می توانید کسب و کار خانگی راه اندازی کنید، می توانید تلاش تان را بیشتر کنید و برای موفقیت در زمینه های دیگر زندگی هم آماده بشوید.
این دوره روشی عملی است، اگر اهل عمل کردن هستید حرکت کنید و به مطالعه دوره ها بپردازید.

مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار

طی دو سال گذشته من و همکاران با توجه به مصاحبه‌هایی که با بزرگان بازار انجام دادیم و هم‌زمان به مطالعه، بحث و بررسی و تحقیقی که پرداختیم، به مجموعه اطلاعاتی رسیدیم که بسیار عالی و کامل‌تر از نظرات موجود در سطح جامعه بود، و البته نکته عجیب این بود که دوره خاک‌خوری راه‌اندازی یک کسب‌وکار شباهت بسیار زیادی با تغییر و رشد در طبیعت داشت و به‌اصطلاح بین آن‌ها یک آنالوژی حاکم بود.

مطالب این دوره را به‌مرورزمان و در طی جلسات متعدد در سایت خردمندان قراردادیم و شکر خدا استقبال خوبی به عمل آمد و از جلسات اول آن‌که به‌صورت رایگان درسایت خردمندان و شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت بسیار استقبال شد، اکنون پکیج کامل راه‌اندازی کسب‌وکار بانام دوره عبور از مسیر گذار در راه‌اندازی کسب‌وکار آماده‌شده و به‌صورت یک بسته کامل در سایت قرارگرفته است، در جلسات اول و دوم این دوره در رابطه با مفاهیم پایه و منطق آموزشی  صحبت کردیم و در جلسه سوم آن راجع به شناسایی استعدادها و تصمیم‌گیری و انواع برنامه‌ریزی‌های مهم کسب‌وکار و مهم‌ترین نکات این موضوعات صحبت کرده‌ام، در جلسه چهارم، پنجم و ششم، راجع به اصول عملی راه‌اندازی کسب‌وکار، اصول الگو گیری، اصول شروع با سرمایه کم و اصول بازاریابی در عمل، تبلیغات و فروش صحبت کردم.

این دوره طوری طراحی‌شده که برای افرادی که اصلاً اطلاعاتی از کسب‌ و کار ندارند، کاملاً مؤثر، آموزشی کامل و راهنمایی عملی از پایه باشد و برای فردی که کسب‌وکاری را راه انداری نموده ولی جواب نگرفته و دوست دارد مجدداً کسب‌وکاری را راه‌اندازی بکند توضیحات کامل و نکات ارزشمندی را ارائه داده است.

من فکر می کنم، مبلغ دوره در مقابل اطلاعات و صرفه‌جویی که در وقت و عمر فرد خواهان راه‌اندازی کسب‌وکار انجام می‌دهد اصلاً به چشم نمی‌آید.

نکات مهم:


1- حجم کل فایل جلسه شامل فایل تصویری، صوتی و متن ها و تمرین ها در حدود 1.8گیگابایت می باشد.
2- پسورد فایل در فایل txt متنی آورده شده است، روی فایل کنار دانلود اصلی کلیک کنید.
3- این محصول دانلودی می باشد.

4.قیمت محصول بر حسب تومان می باشد.

5-یک جلسه رایگان برای خریداران این جلسه به عنوان مقدمه ارائه شده است، که در آن 10 اصل مهم در راه اندازی کسب و کار و مثال هایی از قوانین مطرح شده در این دوره آورده شده است و کلید شناخت شخصیت مالی تان ارائه شده است لطفا بر روی علامت دانلود صوتی کلیک کنید. حجم این جلسه 318 مگابایت است 

 

 برای مطالعه و آگاهی بیشتر از جزئیات موضوعات جلسات و همچنین مشاهد بخش هایی از جلسات، می توانید به فایل های زیر مراجعه کنید:

 

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه اول

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه دوم

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش اول 

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش دوم

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش سوم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه چهارم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه پنجم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت اول

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت دوم

 

خریدار گرامی، محصولات سایت خردمندان مخصوص شما و خانواده محترمتان است، لطفاً آن را در اختیار دیگران قرار ندهید، ما شرعاً و قانوناً راضی نیستیم

 

  14584        mp4                        0        ویژه فروش        250000 تومان


49:00
بازدید : 8774
8:25min
بازدید : 7079
5:55min
بازدید : 5502
1:30:00
بازدید : 5463
4:41min
بازدید : 5257
2:56min
بازدید : 3823
24 min
بازدید : 3768
12:42min
بازدید : 2996
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید