" کل دوره عزت نفس و اعتماد به نفس "

"دوره کامل بهبود عزت نفس و اعتماد به نفس"

عزت نفس اساس شروع موفقیت در زندگی و کسب وکار و ریشه یک اعتماد به نفس خوب در جامعه است.

دوست عزیز قبل از شروع این دوره بهتر است یک تست ساده که در آخر همین صفحه وجود دارد را انجام بدهید، جواب را با جواب صحیح تر مقایسه کنید.

مهمترین گام در راه اندازی یک کسب وکار احساس به توانایی در اداره و موفق سازی آن کسب وکار است، این گام برای هر فردی که می خواهد کسب وکاری را شروع بکند لازم و ضروری است، برای به دست آوردن احساس توانایی باید بر روی ریشه آن یعنی شخصیت  قدرتمند برنامه ریزی کرد و به نظر من مهم ترین عامل در تقویت شخصیت پرورش احساس عزت نفس ویا احساس  خود ارزشمندی است. در کنار احساس خود ارزشمندی، اعتماد به نفس هم یکی از میوه های بسیار مفید درخت عزت نفس است، درخت عزت نفس میوه هایی عالی چون خوش بینی، احساس توانایی، صداقت و درستکاری و... را دارد.

از آنجا که احساس لیاقت و شایستگی در انجام یک کار از عوامل اصلی و لازم شروع یک کسب و کار است، بهبود عزت نفس نیاز اساسی هر انسان آزاده ای است. ما ذاتا با عزت نفس به دنیا می آییم و طبیعی است که با عزت نفس  و اعتماد به نفس باشیم، اما تربیت و محیط اطراف ما احتمال دارد آن را کم رنگ تر کند.

عزت نفس اساس شروع موفقیت در زندگی و کسب و کار است، همان‌طوری که در فایل عامل اصلی رسیدن به خواسته‌ها در زندگی و کسب‌وکار- قسمت دوم گفتم:

"عامل اصلی رسیدن به خواسته و پایه رسیدن به خواسته احساس عزت‌نفس یا خود ارزشمندی در ضمیر ناخودآگاه است، باید برای به دست آوردن باور ارزشمندی تلاش بکنیم."

 عزت نفس و اعتماد به نفس

 

در تعریف عزت نفس افراد مختلف حرفهای متفاوتی مطرح کرده‌اند. اما به نظرم می‌رسد تعریف ساده‌ای که  ناتانیل براندن در کتاب روانشناسی عزت نفس مورد اشاره قرار می دهد می‌تواند درک این مفهوم را ساده کند:

فرض کنیم که هر انسانی در جامعه دارای یک برچسب ارزش است: مانند هر کالایی که در فروشگاه برچسب قیمت دارد. طبیعی است که هر انسانی دوست دارد ارزش این برچسب را افزایش دهد و از کالاهای گرانقیمت بازار جامعه باشد.

من خودم عزت نفس و احساس خود ارزشمندی را در ارزشمند دیدن خودم از تمام نیازهایم می دانم و در عین حال خودم و همه افراد را ارزشمند می دانم، البته توضیحات کاملتری را در کل دوره ارائه دادم.

واقعیت این است که ارزشی که من برای خودم قائل هستم روی رفتار من و برخورد من با دیگران و متعاقب آن برخورد دیگران با من تاثیر می‌گذارد و من باید یاد بگیرم که این ارزش را دیگران به من نمی‌دهند بلکه من با رفتار و گفتار و ذهنیت و نگرش خود، در ذهن دیگران ایجاد می‌کنم. امروزه برای اعتماد به نفس راهکارهای تجاری خاصی پیشنهاد می‌شود. البته این راهکارها مدتی ذهن را درگیر خود می‌کنند و فراموش می‌شوند. اما راهکارهای بهبود احساس عزت نفس، عامل اصلی بهبود اعتماد به نفس است، و بر عکس آن در بسیاری از موارد صادق نیست، یعنی نمی توان گفت: "حتما هر فردی که اعتماد به نفس دارد، عزت نفس هم دارد" طبیعی است که تلاش برای اصلاح ریشه، میوه‌ی بهتری را نیز به همراه خواهد داشت. در این دوره ما تلاش کردیم راه کارهایی را ارائه بدهیم که باعث بهبود احساس خود ارزشمندی و بهبود اعتماد به نفس صحیح شود، اگر تمرین ها، مثال ها و عبارات تاکیدی به دقت  مورد توجه قرار بگیرند، در طی دو یا سه ماه فرد با معجزه عزت نفس می تواند در مسیر زندگی بهتر قرار بگیرید و هر چقدر در زندگی روزمره اش از راهکار ها بیشتر استفاده کند اتفاقات بهتری را تجربه خواهد کرد:

 

بهبود عزت نفس و اعتماد به نفس

 

 

مشاهده بخش هایی از توضیحات مربوط به این دوره :

عامل اصلی رسیدن به خواسته‌ها در زندگی و کسب‌وکار- قسمت اول

عامل اصلی رسیدن به خواسته‌ها در زندگی و کسب‌وکار- قسمت دوم

جلسات این دوره شامل موارد زیر هستند:

دوره عالی بهبود عزت نفس و اعتماد به نفس جلسه اول: دوست داشتن خودمان

دوره عالی بهبود عزت نفس و اعتماد به نفس جلسه دوم:رهایی از عذاب وجدان و احساس

دوره عالی بهبود عزت نفس و اعتماد به نفس جلسه سوم: غلبه بر احساس ناتوانی و بدست آوردن باور توانایی

دوره عالی "بهبود عزت‌نفس و اعتماد به نفس " جلسه چهارم: غلبه بر ترس‌های غیر واقعی و حرکت در مسیر رسالت فردی

دوره عالی "بهبود عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس " جلسه پنجم: زندگی آگاهانه و اصول تغییر آگاهانه

دوره عالی "بهبود عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس " جلسه ششم: غلبه بر گفتگوی درونی منفی و آموختن خوش بینی

عبارات تاکیدی مثبت برای افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس

قسمت تکمیلی: راهنمای عملی برای بهبود لهجه و ارائه سخنرانی خوب

تست عزت نفس و اعتماد به نفس

تست زیر را پاسخ دهید و جواب را مقایسه کنید

تست بهبود عزت نفس

 

نکات مهم:


1- حجم کل فایل جلسه شامل فایل تصویری، صوتی و متن عبارت تاکیدی و تمرین ها در حدود 1.4گیگابایت می باشد.
2- پسورد فایل در فایل txt متنی آورده شده است، روی فایل کنار دانلود اصلی کلیک کنید.
3- این محصول دانلودی می باشد.

4- قیمت محصول بر حسب تومان می باشد.

 

خریدار گرامی، محصولات سایت خردمندان مخصوص شما و خانواده محترمتان است، لطفاً آن را در اختیار دیگران قرار ندهید، ما شرعاً و قانوناً راضی نیستیم

 

  6309        mp4                        0        ویژه فروش        320000 تومان


49:00
بازدید : 8776
8:25min
بازدید : 7079
5:55min
بازدید : 5502
1:30:00
بازدید : 5463
4:41min
بازدید : 5259
2:56min
بازدید : 3823
24 min
بازدید : 3769
12:42min
بازدید : 2996
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید