خانه خردمندان  >  خرد تاک >   خرد پول ساز  >   نمایش ویدیو

بخشی از جلسه ی نمایندگی چه شرکت‌هایی را بگیریم؟ به چه کسانی نمایندگی بدهیم؟


نمایندگی چه شرکت‌هایی را بگیریم؟ به چه کسانی نمایندگی بدهیم؟

زمانی که به فکر تأسیس یک کسب‌وکار ‌می‌افتیم، ایده‌های مختلفی به ذهنمان می‌رسد. و چون می‌دانیم یک کسب‌وکار خاک‌خوری و مسیر گذار دارد و مدت‌زمانی طول می‌کشد تا کسب‌وکار به رونق بیفتد، دنبال روش‌ها و کارهایی می‌گردیم که کمک بکند از این مسیر سریع‌تر و با هزینه کمتر عبور کنیم و به سوددهی برسیم. باصطلاح دنبال شتاب‌دهنده‌هایی برای عبور از مسیر گذار در کسب‌وکار می‌گردیم.

ایده‌های متفاوتی به‌عنوان شتاب‌دهنده به ذهنمان می‌رسد. ایده‌هایی مثل: الگوبرداری از یک کسب‌وکار موفق که کپی آن کسب‌وکار را تأسیس بکنیم و اجرا بکنیم، یا اینکه منتظر می‌شویم کسب‌وکاری محلش تخلیه شود تا به‌جای آن برویم و یا در همسایگی یک کسب‌وکار موفق، کسب‌وکاری شبیه به آن را تأسیس می‌کنیم، یا نه یک کسب‌وکار را به شیوه متفاوت و خاص افتتاح می‌کنیم، از هنرمندان مختلف دعوت می‌کنیم، تخفیف خاص می‌دهیم، تبلیغ و جشن خاص می‌گیریم تا کسب‌وکار سریع‌تر در مسیر سوددهی بیفتد و از مسیر گذار به‌سرعت عبور کند.

 یکی از بیشترین ایده‌هایی که من از زبان مراجعینم می‌شنوم، ایده گرفتن یک نمایندگی فروش کالا یا خدمت و یا ارائه خدمات پس از فروش یک شرکت یا مجموعه دیگر است. افراد دوست دارند به روش‌های متفاوتی نمایندگی یا عضویت یک گروه مالی را بپذیرند.بعضی از افراد به سراغ شرکت‌های معروف می‌روند و سر در محل کسب‌وکارشان تابلوی نمایندگی فلان شرکت را نصب می‌کنند، برخی با فروشگاه‌های بزرگ یا رستوران‌های بزرگ صحبت می‌کنند و شعبه‌ای از آن فروشگاه و یا رستوران را در محل کارشان تأسیس می‌کنند، برخی نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت‌های بزرگ خودرویی، لوازم‌خانگی، مؤسسات آموزشی و... را می‌گیرند و برخی هم نماینده پخش یک یا چند محصول در سطح یک شهر یا استان می‌شوند.

در این جلسه راجع به این موضوعات صحبت‌های عالی انجام دادم و نکات خیلی خوبی را اشاره‌کرده‌ام. همان‌طوری که می‌گویم: "بهتر است برای آموزش و دریافت اطلاعات خوب وقت بگذارید و به اصلاح شکست‌هایتان را روی کاغذ بخورید" تا در دنیای واقعی مسیر را سریع‌تر طی بکنید. با ما در این جلسه خوب و مفید همراه بشوید. جلسه کامل را می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

جلسه ی نمایندگی چه شرکت‌هایی را بگیریم؟ به چه کسانی نمایندگی بدهیم؟
 

لطفا این فایل ها را مشاهده نمایید:

"دوره کامل عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار"

"چگونه ایده یابی بکنیم و چگونه تشخیص بدهیم ایده ما فرصت ثروت ساز است؟"

 

  504        mp4        4:45min                0        رایگان


49:00
بازدید : 5741
1:30:00
بازدید : 3690
8:25min
بازدید : 3296
2:56min
بازدید : 2573
4:41min
بازدید : 2381
24 min
بازدید : 2214
12:42min
بازدید : 2046
12:20min
بازدید : 1667