کل مرحله اول دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"مرحله اول

 

مرحله  اول دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"

فرصتی بی نظیر برای یادگیری تفکر از نوعی دیگر در مسیر ثروت سازی

 
زمانی که می‌خواهید یک بازی را انجام دهید برای بهتر انجام دادن آن و اصولی بودن روش کارمان، تمام تلاشمان را می‌کنیم که در کنار خوب بازی کردن، قوانین آن را هم رعایت کنیم 
این تلاش و رعایت قوانین موضوعی است که در همه ‌کارهای زندگی باید رعایت شود، اما ما این قانون را فراموش می‌کنیم، برای نتیجه منتظر اتفاقات و شرایط بیرونی، مثل شانس، پارتی، قسمت و... می‌شویم غافل از اینکه رعایت قانون در همه جای زندگی ما لازم و ضروری است. در بحث به دست آوردن ثروت بیشترین تفکراتی که ما داریم این است که ثروت را وابسته به  نوع کار و میزان انجام آن کار و نتیجه تلاش‌های بیرونی می‌دانیم و در هر جا که ثروتمندی دیدیم که نتایجش مخالف باورها و تفکرات ما بود، آن ثروت را به موضوعاتی مثل شانس و قسمت ربط می‌دهیم و خودمان را عاری از این فرصت می‌دانیم. درحالی‌که این توجیهات به‌هیچ‌عنوان درست نیست.
ثروت پایدار و چندین ساله نتیجه فیزیکی و محصول قابل‌لمس اعمال ناشی از یک ذهن ثروت ساز است. دلایل ثروتمند شدن مثل یک کوه یخ است. فقط ده درصد آن مربوط به عوامل قابل‌مشاهده است و 90 درصد آن وابسته به عوامل غیر قابل‌مشاهده است. یعنی عوامل ذهنی، تصمیم‌ها و دستوراتی که ذهن در مقابل اتفاقات به جسم می‌دهد یا شرایطی که به‌واسطه تمرکز و تجسم ذهنی ایجاد می‌شود همگی عوامل بسیار مهم‌تر از شرایط بیرونی و کارهای بیرونی هستند.
 این موضوعی است که وجود دارد چه قبول بکنید و چه قبول نکنید مشغول به کار است ذهن ما عامل مهمی در ثروت سازی است و ذهن ثروت ساز موضوعی است که ذاتی و ارثی یا مادر زادی نیست بلکه ناشی از آموزش و تمرین آموخته‌هاست، ما باید موضوعاتی که به ثروت سازی منجر می‌شود را پیدا کنیم و در دستورالعمل‌های ذهن ناخودآگاه قرار بدهیم تا در کارها و موضوعات اقتصادی تصمیمات ثروت ساز را به ذهن آگاه ما بیاورد و ما آن را عمل بکنیم و این کار نیازمند این است که ابتدا بستر ذهن را آماده کنیم و از آلودگی‌ها و موانع پاک‌کنیم، آلودگی‌های ذهنی فرصت‌ها را از بین می‌برند، سعدی می‌گوید:     
باران که در لطافت طبعش خلاف نیست                     در باغ لاله روید و در شوره زار خس
زمین شوره سنبل بر نیارد                                     درو تخم و عمل ضایع مگردان
این دو بیت نکته بسیارمهم پاکسازی ذهن و اهمیت آن را به خوبی بیان می کند. در دوره ذهن ثروت ساز از پایه و اصول کمک می‌کنیم تا یک ذهن تصمیم‌گیرنده و قوی برای ثروت سازی داشته باشیم، و این کار را مرحله‌به‌مرحله انجام می‌دهیم و ابتدا از پاک‌سازی ذهن از موانع ثروت شروع می‌کنیم موضوعی که بسیاری اساتید و افراد آموزش‌دهنده آن را مورد کم‌توجهی قرار داده یا ندیده‌اند و در مرحله اول دیدگاه‌ها و موضوعاتی را می‌گوییم که شاید در هیچ جا نشنیده‌اید. این دوره، دوره‌ای خاص است دوره‌ای که شمارا با جهانی جدید در مسیر ثروت سازی آشنا می‌کند. می توانید از سایر جلسات این دوره در لینک دوره "کل مراحل دوره ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" اطلاعاتی کسب کنید.
 

برای مطالعه توضیحات و مرحله اول این دوره به لینک های زیر مراجعه کنید:

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله اول- قسمت اول 

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله اول- قسمت دوم 

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله اول- قسمت سوم

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله اول- قسمت چهارم

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله اول- قسمت پنجم

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" مرحله اول- قسمت ششم

کل مرحله دوم دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"

کل مرحله سوم دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"

و برای خرید کل مرحله اول دوره ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز، "مرحله پاکسازی و آماده سازی ذهن" به آخر متن مراجعه نمایید  

نکات مهم:


1- حجم کل فایل جلسه شامل فایل تصویری، صوتی و متن ها و تمرین ها در حدود 1.41گیگابایت می باشد.
2- پسورد فایل در فایل txt متنی آورده شده است، روی فایل کنار دانلود اصلی کلیک کنید.
3- این محصول دانلودی می باشد.

4.قیمت محصول بر حسب تومان می باشد.

 

خریدار گرامی، محصولات سایت خردمندان مخصوص شما و خانواده محترمتان است، لطفاً آن را در اختیار دیگران قرار ندهید، ما شرعاً و قانوناً راضی نیستیم

 

  2962                                0        ویژه فروش        260000 تومان


49:00
بازدید : 8768
8:25min
بازدید : 7071
5:55min
بازدید : 5491
1:30:00
بازدید : 5456
4:41min
بازدید : 5253
2:56min
بازدید : 3816
24 min
بازدید : 3764
12:42min
بازدید : 2992
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید