دانلود کتاب صوتی "گاو بنفش"


کتاب صوتی "گاو بنفش"  اثر استاد معروف بازاریابی  یعنی «سِت گادین» است. و توسط چنین ناشر در کشور چاپ شده است

یکی از وظایف ما در سایت خردمندان تحقیق، بررسی و آماده‌سازی موضوعات، مطالب و آموزش‌هایی است که به فرد کمک می‌کنند تا کسب‌وکار موفقی را راه‌اندازی بکند و به استقلال مالی برسد. در این مسیر سعی می‌کنیم از منابع مختلف استفاده بکنیم. در صورت لزوم مصاحبه‌های حضوری با افراد موفق را انجام می‌دهیم، از مطالعات بروزترین کتاب‌ها و منابع علمی استفاده می‌کنیم، بحث، بررسی و تحقیق می‌کنیم تا چکیده مطالبی را به دست بیاوریم که منجر به بهبود روند پیشرفت در مسیر راه‌اندازی کسب‌وکار بشوند و یا این‌که فرد صاحب کسب‌وکار روزبه‌روز شرایطش از قبل بهتر شود و کمک کنیم که فرد زندگی بهتری را تجربه بکند. اگر فردی بخواهد برای خودش کسب‌وکاری راه‌اندازی بکند، هم باید موارد و نکات بیرونی که اکثر اساتید و کاسبان موفق بازار و سرمایه‌داران می‌گویند را رعایت کند و هم برای رشد درونی‌اش وقت بگذارد.

رشد درونی مهم‌تر از رشد بیرونی است. خیلی از افراد از درون شخصیتی قدرتمند و ذهنی ثروت ساز دارند و در عمل حتی کارهای ضعیف‌تری انجام می‌دهند، اما نتایج عالی‌تری به دست می‌آورند. طی این سال‌ها من روی یکی از مهم‌ترین موارد پیشرفت کسب‌وکار زمان و انرژی گذاشته‌ام و آن شتاب‌دهنده‌های مسیر کسب‌وکار است. فردی که می‌خواهد کسب‌وکاری را راه‌اندازی بکند باید از مسیر گذاری عبور بکند. اگر بخواهد در این مسیر انرژی و هزینه کم‌تری  بگذارد و زودتر از زمانی که لازم است، کسب‌وکار به نتیجه برسد، باید از شتاب‌دهنده‌ها استفاده کند. البته شتاب‌دهنده‌ها نمی‌توانند از حداقل زمان لازم برای کسب‌وکار پیشی بگیرند، اما کمک می‌کنند که زمان رسیدن به موفقیت در کسب‌وکار کمتر شود و هزینه و انرژی کمتری بگذاریم و در پایان مسیر حس و حال خوبی داشته باشیم و از کارمان لذت ببریم نه این‌که در مسیر کسب‌وکار خسته شده و انرژی‌مان را ازدست‌داده باشیم. چند سالی هست که بر روی شتاب‌دهنده‌ها مطالعه می‌کنم و گاهی روی یکی بیشتر متمرکز می‌شوم و راجع به آن‌ها مطالبی را در سایت خردمندان قرار می‌دهم.

یکی از مهم‌ترین شتاب‌دهنده‌هایی که در ظاهر یک کسب‌وکار وجود دارد و نشئت‌گرفته از باورها و ذهنیت فرد صاحب کسب‌وکار است، تمایزی است که با سایر کسب‌وکارهای مشابه با خودش دارد. مثلاً در محله‌ای چند سوپرمارکت وجود دارد ولی یکی پرمشتری است، یا در یک خیابان چندین رستوران وجود دارد اما یکی پرمشتری است. در کسب‌وکارهای دیگر هم همین‌گونه است. یکی از کسب‌وکارها به‌اندازه بقیه کسب‌وکارهای مشابه درآمد می‌کند و حتی شاید بیشتر. شاید بفهمیم دلیل این تمایزات در چیست ولی مهم این است که چگونه از آن‌ها در کسب‌وکار خودمان بهره ببریم. یکی از بهترین کتاب‌هایی که درزمینهٔ استفاده از تمایزها برای رشد کسب‌وکارها مطلب ارائه داده است کتاب گاو بنفش است. پیشنهاد می‌کنم حتماً این کتاب را مطالعه کنید. با بررسی‌هایی که بر روی این کتاب انجام داده‌ام متوجه شدم که دیدگاه‌های خوبی را آقای ست گادین در این کتاب ارائه داده است و تصمیم گرفتم که بخش‌هایی از این کتاب را به‌صورت صوتی در اختیار شما دوستان قرار بدهم و دوست دارم شما هم نظراتتان را راجع به این بخش‌ها در سایت مطرح کنید تا ببینیم کدام‌یک از بخش‌های این کتاب بیشتر به درد می‌خورد و جواب دهی خوبی دارد. این کتاب را به‌صورت بخش‌های کوتاه صوتی در سایت قرار خواهم داد و به مرور در اختیار همه مراجعان سایت قرار خواهد گرفت.

 

کتاب صوتی گاو بنفش مقدمه 00 ِDownload

کتاب صوتی گاو بنفش قسمت 01 ِDownload

کتاب صوتی گاو بنفش قسمت 02 ِDownload

کتاب صوتی گاو بنفش قسمت 03 ِDownload

کتاب صوتی گاو بنفش قسمت 04 ِDownload

کتاب صوتی گاو بنفش قسمت 05 ِDownload

کتاب صوتی گاو بنفش قسمت 06 ِDownload

کتاب صوتی گاو بنفش قسمت 07 ِDownload

کتاب صوتی گاو بنفش قسمت 08 ِDownload

کتاب صوتی گاو بنفش قسمت 09 ِDownload

 

دانلود کتاب صوتی "گاو بنفش"

این کتاب ها را نیز می توانید بشنوید:
دانلود کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند

  5431        mp4        5:55min                0        رایگان


49:00
بازدید : 8674
8:25min
بازدید : 6992
5:55min
بازدید : 5432
1:30:00
بازدید : 5399
4:41min
بازدید : 5198
2:56min
بازدید : 3764
24 min
بازدید : 3707
12:42min
بازدید : 2942
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید