دوره رایگان قانون جذب - قسمت یازدهم "زمان رسیدن به خواسته"

دوره قانون جذب - قسمت یازدهم "زمان رسیدن به خواسته"

چه موقع به خواسته‌های خود می‌رسیم؟ آیا برای رسیدن به خواسته باید زمان تعیین کرد؟

خیلی‌ها بنا به قانون جذب، می‌گویند که برای رسیدن به خواسته نباید زمان تعیین کرد، یعنی نمی‌توان گفت که یک ساعت بعد به خواسته خود می‌رسید یا یک ماه و یا یک سال بعد و این ایرادی است که برخی‌ها به قانون جذب می‌گیرند. افراد علمی و منطق‌گرا معتقدند که هر پروژه‌ای باید زمان مشخصی داشته باشد وگرنه ممکن است شخصی اصلاً به خواسته خود نرسد چون هنوز وقتش نشده است.

گاهی رسیدن به خواسته آن‌قدر به طول می‌انجامد که دیگر برای شخص بی‌اهمیت می‌شود که به آن برسد یا نه. جالب است که در بعضی موارد، زمانی که خواسته دیگر مهم نیست به آن می‌رسد. چرا چنین اتفاقی می‌افتد؟

در جهان قوانین ثابتی حاکم است و هر کس از این قوانین آگاهی داشته باشد و به‌درستی از آن‌ها استفاده کند، می‌تواند درآن‌واحد به خواسته خود برسد. همان‌طور که در داستان حضرت سلیمان می‌خوانیم: حضرت سلیمان می‌گوید چه کسی می‌تواند تخت پادشاهی آن پادشاه را زودتر از همه به اینجا بیاورد؟ و در ادامه خداوند می‌فرماید: شخصی که بخشی از علم کتاب را داشت می‌گوید من می‌توانم در یک‌چشم برهم زدن، آن تخت را به اینجا بیاورم. یعنی فاصله بین خواستن و شدن در حد یک‌چشم بر هم زدن است.

واقعیت این است که با آگاهی از قانون جذب و به‌کارگیری آن و قرار گرفتن در مسیر درست می‌توان به خواسته، در همان موقعی که نیاز است، رسید.

تصور و تجسم ذهنی، حس خوب، تصمیم قطعی و ... حواشی قانون جذب هستند. بطن و اصل قضیه چیزی است که در حد توان و درک خودم برایتان توضیح می‌دهم. برای این‌که ارتعاش مناسبی را به جهان بفرستیم، نیاز است که سه عضو وجود ما باهم هماهنگ باشند. این سه عضو عبارت‌اند از: جسم که من به آن نفس می‌گویم، سیستمی که ناشی از قلب و مغز ماست و من آن را ذهن می‌نامم و سومی روح یا همان ناخودآگاه است. زمانی که بین نفس و ذهن و روح ارتباط مناسبی برقرار گردد، ارتعاش مناسب ایجاد می‌شود و اولویت باروح است. هرقدر این هماهنگی بیشتر باشد، زمان رسیدن به خواسته کمتر می‌شود.

برای رسیدن به این هماهنگی، هر فرد، باید خودش تلاش کند و روی شناخت روح و ذهن و نفسش وقت بگذارد. گاهی این کار نیاز به مطالعاتی دارد، گاهی باید مراقبه‌هایی انجام شود و یا تمرین‌هایی انجام شود. دانستن با فهمیدن فرق دارد، هر کس خودش باید برای فهم موضوع تلاش کند.

 

در این جلسه به این سؤال جواب می‌دهم و نگرش جدیدی را مطرح می‌کنم در ضمن راجع به تفاوت دانستن و فهمیدن موضوعات قانون جذب و نتیجه گرفتن از آگاهی‌ها و دستورالعمل‌های قانون جذب نکته‌ای ارزشمند را مطرح خواهم کرد.

 

سایر قسمت های "دوره قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت دوازدهم "ارتباط قانون جذب با تجربه و تخصص!"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت دهم "چرا به خواسته‌هایمان نمی‌رسیم؟ شرایط برآورده شدن خواسته‌ها"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت نهم "رسیدن به آرزوهای خیلی خیلی مهم و بزرگ با قانون جذب!!!"

 

 

 

  464        mp4        19:22min        19:22min        0        ویژه اعضا         


49:00
بازدید : 7260
1:30:00
بازدید : 4548
4:41min
بازدید : 4376
8:25min
بازدید : 4259
2:56min
بازدید : 3151
24 min
بازدید : 2961
5:55min
بازدید : 2933
12:42min
بازدید : 2486
12:20min
بازدید : 1988
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید