دوره رایگان قانون جذب - قسمت دوازدهم "ارتباط قانون جذب با تجربه و تخصص!"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت دوازدهم "ارتباط قانون جذب با تجربه و تخصص!"

یکی از دلایلی که ما به دنبال آموختن قانون جذب می‌رویم این است که دوست داریم در زمان کمتر و باتجربه و تخصص کمتر به نتیجه‌ای بهتر از سایرین برسیم. و شاید برخی از صحبت‌ها و آموزش‌ها را وقتی می‌بینیم و می‌شنویم احساس می‌کنیم قانون جذب می‌تواند این میانبر را ایجاد کند درحالی‌که گاهی یادمان می‌رود. هر قانونی جای خود را دارد و هر گلی بوی خود را دارد. در این جلسه از مباحث قانون جذب به این موضوع می‌پردازیم که آیا قانون جذب می‌تواند جای تخصص و تجربه را بگیرد؟

باید بگویم که قانون جذب جای تخصص و تجربه را نمی‌گیرد، هرکدام جایگاه خود را دارند. قانون جذب یک قانون ثابت است و در همه لحظات تأثیر خود را دارد و وظیفه آن واردکردن اثر دل‌مشغولی ما به زندگی‌مان است. اما تخصص با تمرین و تلاش به دست می‌آید و ناشی از مهارت و آگاهی بالاست. تخصص زمان‌بر است و نیاز به تلاش آگاهانه دارد. برای متخصص شدن باید رشد کرد و این رشد نیازمند تلاش است. اما فرد متخصص بهتر می‌تواند از قانون جذب استفاده کند چون می‌تواند روی کارش متمرکز بشود.

فرد متخصص به دلیل آگاهی و مهارتی که دارد، کارش را با اعتمادبه‌نفس بیشتری انجام می‌دهد و این اعتمادبه‌نفس می‌تواند در سایر کارهای فرد هم تأثیرگذار باشد. بدین‌صورت که فرد تلاش می‌کند تا در آن کارها هم نتایج بهتری به دست بیاورد. بنابراین خصوصیاتی که در فرد متخصص وجود دارد شتاب‌دهنده‌هایی هستند که به فرد کمک می‌کنند تا راحت‌تر بتواند به موفقیت برسد. فرد متخصص راحت‌تر می‌تواند ارتعاش خواسته را با خواسته هماهنگ کند. اما مهم‌ترین دلیل این‌که فرد متخصص بهتر می‌تواند از قانون جذب استفاده بکند این است که او اتفاق افتادن خواسته را بدیهی‌تر می‌داند و هرچقدر رسیدن به خواسته‌ای برای ما بدیهی‌تر باشد بر طبق قانون جذب، رسیدن به آن آسان‌تر است.

در برخی موارد فردی می‌خواهد به موقعیتی برسد که فرد دیگری در مدت بیست سال به آن رسیده است و می‌خواهد بداند که آیا با قانون جذب می‌تواند این مسیر را در زمان کم‌تری طی کند یا خیر؟

در این موارد جواب مثبت است. تخصص و قانون جذب می‌توانند مکمل هم عمل کرده و زمان رسیدن به خواسته را کم کنند. در این شرایط بهترین کار این است که فرد خواسته خود را به قسمت‌های کوچک تقسیم کند و برای رسیدن به هر قسمت اقدام‌هایی را بکند. مثلاً اگر نیاز باشد آگاهی و یا مهارت‌هایی را بیاموزد. با رسیدن به هر قسمت از خواسته، عزت‌نفس افزایش می‌یابد و احساس توانمندی ایجاد می‌شود و با ترکیب این قسمت‌ها، احساس توانمندی افزایش می‌یابد و ارتعاش مناسب ایجاد می‌شود. قانون جذب هم فعال‌شده و کمک می‌کند که فرد سریع‌تر به خواسته‌اش برسد.


سایر قسمت های "دوره قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت سیزدهم "ارتباط قانون جذب با تلاش و عمل"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت یازدهم "زمان رسیدن به خواسته"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت دهم "چرا به خواسته‌هایمان نمی‌رسیم؟ شرایط برآورده شدن خواسته‌ها"

 

  372        mp4        12:24min        12:24min        0        ویژه اعضا         


49:00
بازدید : 7259
1:30:00
بازدید : 4548
4:41min
بازدید : 4376
8:25min
بازدید : 4259
2:56min
بازدید : 3151
24 min
بازدید : 2961
5:55min
بازدید : 2933
12:42min
بازدید : 2486
12:20min
بازدید : 1988
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید