دوره رایگان قانون جذب - قسمت سیزدهم "ارتباط قانون جذب با تلاش و عمل"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت سیزدهم "ارتباط بین قانون جذب با تلاش و عمل"

در بسیاری از موارد در رابطه با قانون جذب می‌شنویم که برای رسیدن به خواسته، نیاز به عمل چندانی نیست و فقط کافی است که حستان خوب باشد و ذهنیت و باور درستی داشته باشید و بااحساس مثبت، تجسم کنید. ممکن است این سؤال پیش بیاید که پس جایگاه عمل چه می‌شود؟

همان‌طور که قبلاً گفته‌ام اگر شما بین خواسته و ارتعاش خواسته هماهنگی برقرار کنید، جهان خواسته شمارا در اختیارتان قرار می‌دهد. ممکن است این گفته نوعی تنبلی را به افراد تلقین کند درحالی‌که ورزشکاران موفق روزانه چندین ساعت تمرین می‌کنند و یا بسیاری از افراد موفق گاها روزانه تا 16 ساعت کار می‌کنند و روی کارشان متمرکزند و انرژی می‌گذارند.

 خواهیم به خواسته‌ای برسیم، باید از حالت موجود به سمت حالت مطلوب حرکت کنیم. من این مسیر را مسیر گذار نامیده‌ام و مدت‌زمانی را که طول می‌کشد تا از حالت موجود به حالت مطلوب برسیم، دوران گذار نام دارد. مسیر گذار خود چهار مرحله دارد که در مرحله سوم دوره ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز به‌طور کامل و عمیق توضیح داده‌ام. در اینجا به‌اختصار این چهار مرحله را بیان می‌کنم. اولین مرحله، مرحله‌ای است که فرد برای رسیدن به خواسته، تصمیم قطعی می‌گیرد. که البته اتفاقات و تنش‌ها و موضوعاتی موجب رسیدن به این تصمیم می‌شوند. در مرحله دوم فرد شروع به حرکت و برنامه‌ریزی در مسیر می‌کند و سعی می‌کند آگاهی‌های لازم را به دست بیاورد. در ادامه به مشکلات و مواردی برمی‌خورد که با آگاهی‌های فرد هم‌خوانی ندارد و دچار تنش می‌شود. در اینجا باید تصمیم بگیرد که آیا می‌خواهد به مسیرش ادامه دهد یا نه؟ اگر از ادامه مسیر منصرف شود، یا به جایگاه اولیه خود برگردد و یا شاید شرایط متفاوتی را تجربه کند که ممکن است بهتر از قبل باشند و یا شاید هم بدتر. ولی اگر تصمیم بگیرد که راهش را ادامه دهد وارد مرحله سوم که مرحله حالت گذار است می‌رسد. این مرحله انرژی و تلاش زیادی نیاز دارد و امکان دارد فرد دچار نوعی سردرگمی شود. اگر در این مرحله امید و تمرکزش را حفظ کند و با شتاب‌دهنده‌ها و کند کننده‌های مسیر آشنا باشد، می‌تواند وارد مرحله چهارم بشود. مرحله چهارم مرحله‌ای است که فرد در ظاهر به موفقیت نرسیده است ولی بذرهای موفقیت در ذهنش کاشته شده و شروع به رشد کرده‌اند. فرد مطمئن است که به سمت موفقیت پیش می‌رود، هرچند که شرایط بیرونی این را تصدیق نکنند. در مرحله چهارم فشار بیرونی کمتر و نتایج بیشتر می‌شوند و فرد آرام‌آرام به نتیجه دلخواه می‌رسد.

آگاهی از قانون جذب و رعایت اصول آن موجب می‌شود که شما مسیر گذار را به‌خوبی طی کنید. مسیر گذار را حذف نمی‌کند ولی آن را تا حد ممکن کوتاه‌تر می‌کنند و انرژی لازم را کمتر می‌کنند. قانون جذب یکی از مهم‌ترین شتاب‌دهنده‌ها در مسیر گذار است، هرچند که تنها شتاب‌دهنده نیست. شتاب‌دهنده دیگر انجام درست‌ کار درست است. عمل در کنار قانون جذب موجب می‌شود شما سریع‌تر به خواسته خود برسید. در مسیر رسیدن به خواسته قانون جذب اهمیت خیلی بالاتری دارد ولی عمل هم لازم است. درواقع عمل جزئی از قانون جذب است. دلیل این‌که به عمل پرداخته نمی‌شود این است که قانون جذب و ارتعاشات و باورها خیلی مهم‌تر هستند. ارتعاشات درست موجب اعمال درست هستند و اعمال درست ذهنیت‌های درست را تقویت می‌کنند و موجب موفقیت فرد می‌شوند.

 

دوره «قانون جذب» - قسمت چهاردهم (آخر) "خلق کردن با قانون جذب!"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت یازدهم "زمان رسیدن به خواسته"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت دوازدهم "ارتباط قانون جذب با تجربه و تخصص!"

  458        mp4        13:25min        13:28min        0        ویژه اعضا         


49:00
بازدید : 7260
1:30:00
بازدید : 4548
4:41min
بازدید : 4377
8:25min
بازدید : 4259
2:56min
بازدید : 3151
24 min
بازدید : 2961
5:55min
بازدید : 2933
12:42min
بازدید : 2486
12:20min
بازدید : 1988
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید