"سال فوق العاده" سال 1398 برای شما فوق العاده خواهد بود اگر...


چگونه سال 1398 بهترین سال عمر ما تا الان باشد؟

رسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید                                                           وظیفه گر برسد مصرفش گل است و نبید

مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب                                                      به‌راحتی نرسید آن‌که زحمتی نکشید

سلام. سال نو مبارک. امیدوارم در سال جدید به همه آرزوهای خود برسید.

برای این‌که بتوانید به خواسته‌های خود برسید باید پا در مسیری بگذارید که منجر به این نتیجه بشود و برای این‌که در این مسیر وارد بشوید باید دستتان را در دست قدرتمندترین فرد جهان قرار دهید و اختیار خود را به او بسپارید و آماده هدایت او بشوید، تسلیم او باشید، با تمام وجود او را قبول کنید، با تمام وجود به او اعتماد کنید، به دستوراتش و به اتفاقاتی که در این مسیر برای شما رقم می‌زند بله بگویید، باروحیه و باقدرت حرکت کنید و به زبان دیگر با تمام وجود به خداوند ایمان داشته باشید. به خدایی که می‌تواند شمارا به همه خواسته‌هایتان برساند ایمان داشته باشید، به قادر مطلق.

همه ما برای رسیدن به خواسته‌ها یک مسیر ساده می‌شناسیم و آن تکیه‌بر توانایی خود و استفاده از آشنایان و افراد و شرایط است. اما یک مسیر فوق‌العاده برای رسیدن به خواسته‌این است که دست در دست خدا بگذاریم و به او و راهکارهایش ایمان داشته باشیم. این قانون جهان است که هرچقدر ایمان بیشتری داشته باشید به خواسته‌های بیشتری برسید.

حضرت نوح به خدا ایمان داشت که از بزرگ‌ترین طوفان به‌سلامت عبور کرد. حضرت ابراهیم به خدا ایمان داشت که از بزرگ‌ترین آتش زمانش به‌سلامت عبور کرد و آتش بر او سرد شد. حضرت یوسف به خدا ایمان داشت که از قعر زندان به عزیزی مصر رسید.

به خدا ایمان داشته باشید، اگر محتاج عشق هستید، عشق را به شما عرضه می‌کند، به‌شرطی که باور داشته باشید که لایق آن عشق هستید و آن را بزرگ‌تر از خود نبینید.

 به خدا ایمان داشته باشید، اگر محتاج پول باشید، آن را به شما می‌دهد، به‌شرطی که خود را لایق ثروت بدانید و اسیر ثروت نباشید.

اگر در شرایط سختی هستید، خدا آسانی را به شما می‌دهد، به‌شرطی که اتفاقات سخت را بزرگ و خود را ضعیف نبینید.

به خدا ایمان داشته باشید و بدانید که همه آرزوهایتان را برآورده می‌کند به‌شرطی که آن‌ها را خیلی بزرگ نبینید و خود را لایق آن‌ها بدانید.

به خدا ایمان داشته باشید و او را در کانون توجه خود قرار دهید. خداوند قادر مطلق است اما به‌شرط ایمان شما. این قانون جهان است، از شما حرکت و از خدا جواب حرکت. هر وقت حرکتتان قدرتمندانه باشد خداوند پاسخ می‌دهد. هر وقت ایمانتان قوی باشد خدا از شما حمایت می‌کند. خدا با توجه به ایمان شما جواب می‌دهد.

باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید مسیر عادی زندگی را طی کنید؟ یا این‌که می‌خواهید در مسیری فوق‌العاده قرار بگیرید؟ اگر می‌خواهید در مسیری فوق‌العاده قرار بگیرید باید امیدتان را از زمین و زمان قطع کنید و امید و اعتمادتان فقط خدا باشد. منظور این نیست که از هیچ‌کس تقاضایی نکنید و تلاش فیزیکی انجام ندهید، بلکه امیدتان فقط خدا باشد. وقتی پیگیر موضوعی هستید، اگر شد شکرگزار باشید، اگر هم نشد شکرگزار باشید. بدانید وقتی خواسته‌ای از خدا دارید، اگر از مسیری نشد، حتماً از مسیرهای دیگری برآورده خواهد شد و راه‌های دیگری بازخواهد شد. اگر این خواسته را به دست نیاورید حتماً خواسته فوق‌العاده دیگری را به دست خواهید آورد.

خداوند هزاران راه برای انجام یک هدف دارد. او در دل‌ سخت‌ترین و تاریک‌ترین مکان‌ها و در دل محکم‌ترین دیوارها می‌تواند راهی برای شما باز کند. او می‌تواند آنی خواسته شمارا برآورده کند، به‌شرط ایمان و آگاهی شما از مسیرهای موجود در جهان و به‌شرط یقین. هرکسی خودش مسئول ایمان و رشد خود است. خداوند می‌فرماید: زمانی که بندگانم، یعنی کسانی که عبدی من را قبول کرده‌اند، از تو در مورد من سؤال کردند، به آنان بگو من نزدیکم، پاسخ می‌دهم خواسته کسانی را که به من ایمان‌دارند و از من طلب می‌کنند و آن‌ها باید اجابت کنند آنچه را که من می‌گویم و ایمان بیاورند به آنچه من می‌گویم تا رشد کنند.

امیدوارم امسال را برای یک سال فوق‌العاده برنامه‌ریزی بکنید و برای رشد خود برنامه داشته باشید. اگر قاطعانه تصمیم بگیرید که سالی فوق‌العاده داشته باشید حتماً این‌طور خواهد بود، بهترین سالی که تاکنون تجربه کرده‌اید.

 

مشکلات عامل رشد- انگیزشی

" ستاره باش"

" ثروت حلال با شکوه است "

  804        mp4        13:12min        13:12min        0        رایگان


49:00
بازدید : 7638
8:25min
بازدید : 6148
1:30:00
بازدید : 4806
4:41min
بازدید : 4628
5:55min
بازدید : 3917
2:56min
بازدید : 3322
24 min
بازدید : 3147
12:42min
بازدید : 2581
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید