قسمت اول رسیدن به آرزوها و خواسته ها : بیدار شدن از خواب واقعی قبل از شروع به حرکت

فایل ویدئویی - دانلودی - ویژه فروش رسیدن به آرزوها و خواسته ها: بیدار شدن از خواب واقعی قبل از شروع به حرکت
دوستان سلام ممنونم که با خردمندان هستید:
دوران نوجوانی و اوایل جوانی چقدر آرزو داشتیم و چه چیزهایی نمی خواستیم، حیف که گذر کرد و الان در اون زندگی که انتظارش رو می کشیدیم نیستیم. 
 به نظر شما چرا به آرزوهامون نرسیدیم؟ وچرا با این اوضاع به خواسته هامون نخواهیم رسید؟ 
یکی از جواب ها ترسه ، دیگری بی هدفی و شاید هم تنبلی و ... می توانید بخشی از فیلم نرسیدن به آرزوها رو اینجا ببینید
یک دلیل دیگر حضور در خواب واقعی است، اوضاعی که ما در آن احساس می کنیم به موفقیت رسیده ایم و یا نزدیک موفقیت هستیم وگامی بیشتر نمانده است، حس  وافکار ورفتار انسان های موفق را داریم، اما در عمل بعد از چند سال     می بینیم اوضاعمان بهتر از سایرین نیست، همان پیشرفت ما را بقیه نیز کرده اند و شاید از ما بهتر هم شده اند واوضاع بهتری دارند، دنبال دلیل هستیم و همچنان روحیه مان را سعی داریم که حفظ کنیم اما اوضاع سخت تر می شود، هر لحظه منتظر موفقیت وشروع زندگی رویایی مان هستیم، اما چرا شروع نمی شود مدتی دنبال مقصر می گردیم و در این راه تقریبا به این نتیجه می رسیم که ما مسئول تغییر زندگی خودمان هستیم.
همه تقریبا می دانیم تغییر شرایط و اوضاع احوال زندگی از تغییر افکار، تغییرگفتگوهای درونی، تغییر باورها و سپس تغییر اعمال شروع می شود، اما دوباره می پرسم تغییر چرا سخت است و برای بهبود زندگی باید چه کار کرد؟
یکی از راه های که طی چند سال اخیر با سروصدای زیاد مطرح شد فرضیه ای بود به نام "قانون جذب"، این فرضیه بدون اینکه راه علمی خود را طی کند یعنی از فرضیه به نظریه و از نظریه به مرحله تبدیل شدن به قانون برود مستقیما به عنوان قانون مطرح شد آن هم با یک شرایط تبلیغاتی و روانشناسی بسیار عالی درفیلم سازی، عده ای به عنوان کاشفان بزرگترین راز عالم آمدند و این قانون را اعلام کردند.
البته بسیاری از انسان ها قانون جذب را قبول دارند و پاسخ های مقطعی هم گرفته اند وبیشتر از دیگران شنیده اند، موضوعی که به دید منتقدان این فیلم نگاه می شود این است که قانون جذب حتی اگر درست باشد در فیلم راز به صورت ناقص بیان شده و مهمترین قسمت آن ارائه نشده است. 
در لینک زیر می توانید راجع به قسمت ارائه نشده در فیلم راز از زبان آقای باب پراکتور یکی از سخنرانان فیلم راز مستقیما این موضوع را ببینید و بشنوید:

دوره رایگان تبدیل فکر به ثروت و پول قسمت دوم را حتما ببینید

 
اما این موضوع که در فیلم راز مطرح نشده، خواب واقعی و عدم تغییر چه ربطی بهم دارند در این فیلم و فیلم های بعدی درباره دلیل عدم تغییرصحبت خواهم کرد و درباره  مهمترین  و موثرترین راه عبور از مدارهای پایین ثروت و موفقیت مباحثی مطرح خواهد شد. 
به کمک تمایل خودتان برای موفقیت بیشتر باحضور در دوره وبه با بکارگیری سخنان گفته شده احتمال رسیدن به خواسته هایتان را قطعی کنید. پیشنهاد می کنم قسمت اول دوره رسیدن به خواسته ها رو مشاهده کنید.. برای تغییر ذهن و زندگی تون تصمیم بگیرید و آماده شوید.

 این فایل رو هم مشاهده بفرمایید:
 
 
 
خردمندان لبخند موفقیت
 
خریدار گرامی، محصولات سایت خردمندان مخصوص شما و خانواده محترمتان است، لطفاً آن را در اختیار دیگران قرار ندهید، ما شرعاً و قانوناً راضی نیستیم

 

 
  3180        MP4                        0        ویژه فروش        14900 تومان


49:00
بازدید : 8775
8:25min
بازدید : 7079
5:55min
بازدید : 5502
1:30:00
بازدید : 5463
4:41min
بازدید : 5259
2:56min
بازدید : 3823
24 min
بازدید : 3769
12:42min
بازدید : 2996
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید