نقطه عطف در راه اندازی کسب و کار- جلسه دوم- دوره عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار


عبور از نقطه عطف در مسیر گذار راه اندازی کسب و کار

دوستان سلام ممنون از استقبالتون از جلسه اول دوره عبور از حالت گذار، نقطه عطف موفقیت در راه اندازی  کسب وکار در ادامه با جلسه دوم در خدمت شما هستم،گفتم که چند سال دنبال این بودم که بفهمم چرا در تغییر کردن و راه اندازی  یک کسب و کار و رفتار جدید دچار مشکل و تنبلی می شیم؟

چرا این همه کتاب می خونیم ،این همه تصمیم می گیریم که از الان، از فردا ، از شنبه و ...دیگه تغییر می کنم، اما باز چند روز دیگه همون آشه و همون کاسه. پس از مدتها فهمیدم که ما تغییر رو فقط با تصمیم برابر می کنیم درحالی که تغییر باید از درون ما نشات بگیره. ما دوست داریم با یک تصمیم عوض بشیم و دنیا مون تغییر کنه، اما هیچ موقع با تصمیم به تغییر و چند بار تکرار، نه خودمان عوض می شویم ونه دنیایمان ، اگر دوست دارید تغییر کنید، از قوانین جهانی و قوانین موجود در جهان پیروی کنید ، قوانین دنیا و طبیعت یک الگوی موفقیت هستند. هرچقدر ما به قوانین جهان هستی و آفرینش و قوانین ثابت جهان آشنا تر باشیم موفق تریم ، یکی از این قوانین مهم قانون و قاعده طبیعی برای تغییره ، جهان همیشه در حال تغییره، و همیشه درحال عبور از مسیر تغییر و حالت گذار این تغییره، جهان هستی برای تغییر مراحلی داره. ما موفق به تغییر نمی شویم، چون خودمون رو برای دوره گذار وعلی الخصوص حالت گذار اون تغییر آماده نمیکنیم،دارم بر روی تغییر و روش اصولی تغییر در کمترین زمان با بیشترین نتیجه تحقیق می کنم و یکی از اصول های این تغییر در شروع یک کسب و کار حاکمه،  اگر دوست داریم یک کسب و کار راه اندازی کنیم این یعنی تغییر.

ما برای چه کسب وکاری را شروع می کنیم؟ چرا دنبال راه اندازی یک کسب و کار شخصی هستیم؟جز این نیست که می خواهیم اوضاع مالی و روحی و زندگی خودمان را تغییر بدهیم و اوضاع بهتری را تجربه کنیم.حال اگر می خواهیم کسب و کاری را شروع کنیم باید چه کار بکنیم؟

خیلی ها میگن: باید یک سرمایه ای درست کنیم و اطلاعات بازار را جمع کنیم، جنس پر فروشی را دریک محله پر رفت وآمد بیاوریم و بفروشیم. این جملات درست هستند ولی کامل نیستند و البته خیلی هم ناقص اند !!! یعنی حتی کافی هم نیستند، یکی از اصول این کار این است که شخصیت متعلق به آن کسب و کار را داشته باشیم، و باید برای تغییر، هم درونی و هم بیرونی، آماده شویم. باید برای مسیر گذار شروع یک کسب و کار آماده باشیم، این تغییر باید به مانند یک دگردیسی کرم ابریشم در وجود ما اتفاق بیفتد به مانند یک استحاله و تغییر بنیادی. به عنوان یک مربی تغییر، تصمیم دارم روش راه اندازی کسب و کار را توضیح بدهم:

 

 

نقطه عطف در راه اندازی کسب و کار

دوران گذار در کسب و کار، دوران تلاش و تعهد و تغییر است، برای تغییر ذهن و زندگی تان تصمیم بگیرید و آماده شوید.

در طی جلسه دوم مباحثی مهم در مورد قوانین جهان هستی و آنالوژی ما بین این موضوعات و کسب و کار صحبت کرده ام، و راجع به دوره موفقیت در عبور از نقطه عطف در شروع و راه اندازی کسب و کار  توضیحات خوبی را داده ام، از یک مثال واقعی و عینی تغییر ناصحیح، داستانی گفتم و از ضرر عدم اطلاع از موضوع تغییر درونی و بیرونی صحبت کرده ام.

تصمیم دارم در ادامه دوره راجع به نقاط خیز خوشحالی و نقاط امید، نقاط خروج از بحران و... وباورهای واقعی یک شخصیت موفق در کسب و کار صحبت کنم.

 

راه اندازی کسب و کار- نقطه عطف

 

ادامه دوره منوط به اراده و تصمیم با تعهد بسیار بالا برای موفقیت است ، کسانی که دنبال راه اندازی  کسب و کار شخصی هستند، بدانند که میخواهم نتایج واقعی چند تن از قدیمی ترین و موفق ترین کاسب ها را بگویم ودر کنار آن جزوه تست و تمرین ارائه بدهم، مشاوره ایمیلی هم برای تهیه کنندگان بسته وجود خواهد شد، لذا کسانی با ادامه دوره خواهند بود که متعهد به تلاش برای موفقیت شده اند. اگر خواهان موفقیت هستید، برای عبور از نقطه عطف زندگی مالی حاضر باشید. برای رسیدن به آن به یک تصمیم واقعی نیاز دارید نه یک حس گذرا. با ایمیل ما در ارتباط باشید: info@kheradmandan.com

                                                                                                                                                         خردمندان لبخند موفقیت 

 دوست عزیز این دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

👇👇👇👇👇👇

دوره عبور از مسیرگذار در راه‌اندازی کسب‌وکار

این فایل ها را هم مشاهده بفرمایید:

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه اول

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه دوم

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش اول 

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش دوم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه چهارم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه پنجم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت اول

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت دوم

 

 

  2899                                1        رایگان


49:00
بازدید : 8774
8:25min
بازدید : 7079
5:55min
بازدید : 5502
1:30:00
بازدید : 5463
4:41min
بازدید : 5257
2:56min
بازدید : 3823
24 min
بازدید : 3768
12:42min
بازدید : 2996
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید