عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم، بخش دوم- برنات ذهنی


 راه اندازی کسب و کار- برنات ذهنی

در بخش دوم جلسه سوم عبور از مسیر گذار در  راه اندازی کسب وکار،  از تنشی صحبت کردم که هم می تونه عامل موفقیت باشه و هم می تونه عامل نابودی، از برنات ذهنی چنان چه ما بخواهیم به سمت یک زندگی خوب و یک کسب وکار خوب برویم باید برای کارهای  های زیادی که  در ذهنمان داریم آماده شویم داشتن الگو و طرح هایی مثل یک طرح ساخت دستگاه در ذهنمان یک نیاز ضروری است ، اما این طرح ها که برای کسب وکار لازم است چگونه شروع می شوند، چگونه انتخاب می شوند و در مسیر حرکت وانطباق این طرح های ذهنی چگونه باید با دنیا هماهنگ باشیم این بحثی است که در بخش دوم جلسه سوم مورد ارزیابی قرار گرفته و توصیه های بسیار مهمی ارائه شده است.

راه اندازی کسب و کار- برنات ذهنی

همچنین از بین مهم ترین عامل های تشخیص اینکه چه کاری برای ما بهترین کار است 4 عامل اصلی آن توضیح داده شده است، با بررسی این 4 عامل و انجام تمرینات گفته شده می توانید مناسب ترین کسب و کار مختص خودتان را پیدا کنید، در رابطه با رسالت فردی اطلاعات کامل تری در دوره اعتماد به نفس و عزت نفس ارائه شده است، که تکمیل کننده بحث ما از نظر جاری می باشد، در ضمن اساس تصمیم گیری در کارها نیز بررسی شده است.   

این فایل و این دوره اختصاصی برای دوستانی است که دوره را تهیه می نمایند، اما بخشی از این فایل را که در مورد مهمترین عامل عدم شروع کسب وکار یعنی برنات ذهنی است را اعضاء سایت می توانند اینجا مشاهده بفرمایند.

 دوست عزیز این دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

👇👇👇👇👇👇

دوره عبور از مسیرگذار در راه‌اندازی کسب‌وکار

این فایل ها را هم مشاهده بفرمایید:

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه اول

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه دوم

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش اول 

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش دوم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه چهارم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه پنجم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت اول

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت دوم

 

 

  1950                                0        رایگان


با سلام

چند ماه پيش مقاله اي رو (در سايت 12ceo.ir) خوندم با عنوان «چرا افراد کم سواد میلیاردر میشوند افراد متخصص برای همیشه کارمند» كه در مقدمه‌اش چنين اومده بود كه : « کسب درجات عالی تحصیلات و مطالعه چند صد کتاب در زمینه خاصی یعنی متخصص شدن در همان زمینه میتواند خیلی هیجان انگیز باشد… اما هرگز شما را میلیاردر نخواهد کرد. البته، اگر هدف شما کسب ثروت و میلیارد شدن نیست؛ مهم هم نیست. میتوانید در هر زمینه ای که علاقه دارید، متخصص شوید و لذت ببرید. اما اگر تصور میکنید برای میلیاردر شدن در کاری، باید در همان زمینه، متخصص باشید متاسفانه سخت در اشتباه هستید....»

چند وقت بعد مقاله ديگه اي رو (در سايت chetor.com) خوندم با اين عنوان كه : ۷ دلیلی که معدل‌پایین‌ها موفق‌ترین آدم‌های دنیا می‌شوند .... و خوب دلايلي رو هم آورده بود از جمله اينكه ۱. آنها زودتر از بقیه می‌فهمند از زندگی چه می‌خواهند ۲. تجربه‌های دستِ‌ اول به دست می‌آورند ۳. ارتباط برقرار می‌کنند ۴. می‌دانند چطور از زندگی لذت ببرند ۵. ساده‌ترین راه‌حل‌ها را پیدا می‌کنند ۶. دنبال آرزوهایشان می‌روند ۷. آنها می‌دانند مبارزه یعنی چه ....» و همه‌ي اين دلايل رو هم شرح داده بودند.

از طرف ديگه در يك سايتي كه حوزه فعاليتش در زمينه بازاريابي و كسب و كارهاي اينترنتي بود (سايت behtarinideh.com) يك پادكستي (فايل صوتي) رو قرار داده بودند با اين عنوان « تخصص و تحصيلات يا خلاقيت و كارآفريني» كه تقريباً نسخه صوتي همين مقاله ها بود.

آقاي ژان بقوسيان (مدير سايت modiresabz.com) هم كه در زمينه آموزش بازاريابي نويت اينترنتي فعاليت دارند هم فايل صوتي منتشر كردند با اين عنوان : «چرا اغلب متخصصان، ثروتمند و موفق نيستند؟»

در جاي ديگه اي ، گروه آموزشي شاهرخي كه موضوع فعاليتشون دقيقاً مثل گروه شما در خصوص مباحث موفقيت و بهبود فردي و روانشناسي ثروت هست هم خلاصه كتاب «چرا اون خنگه پولدار شده، ولي من نشده ام» رو روي سايتشون قرار ميدن. كه ترجمه اي هست از كتاب « ?How Come That Idiot's Rich and I'm Not » اثر «Robert Shemin»


از استاد آقاجانلو و ساير دوستان تقاضا ميكنم اگه در اين خصوص نظراتي دارند كه كمك ميكنه به يك تصميم نهايي كه آيا دنبال تخصص و افزايش مهارت بريم يا نه ، به اشتراك بذارند و از استاد آقاجانلو هم خواهش ميكنم با توجه به اهميت موضوع ، در صورت امكان يه كليپ اختصاصي براي اين موضوع اساسي تهيه كنيد. مطمئن هستم كه خيلي از دوستان عليرغم درگير هميشگي با اين موضوع، شايد هيچوقت تا اين اندازه به اون توجه نكرده اند!؟

شاد و سلامت و ثروتمند باشيد
جواد
ممنون از نظر شما آقای تیموری
اصلی ترین هدف این دوره شناسایی استعداد و رسالت ذاتی ، یاد گرفتن تخصص و آموزش روش تجاری سازی تخصص هاست
در رابطه با انواع هم تخصص صحبت خواهد شد و یک قسمت
بحث قسمت برنامه ریزی دوران کسب و کار همین موضوع است انشالله تا آخر ماه در سایت قرار خواهد گرفت
اما قبل از سوال مهم این است که منظور شما تخصص ناشی از تحصیلات دانشگاهی است و یا تخصص ناشی از مطالعه و تمرین ؟
لطفا نظر خود را اعلام نمایید
مدیر
سلام من دنبال کار مورد علاقه ام هستم دوست دارم خیاطی بکنم ؟بنظرتون میشه از اون درآمد کرد؟
چطوری باید شروع کنم؟من دوره خیاطی رو فنی حرفه ای رفتم برای شروع چه کارهایی لازمه ؟
Ma
امیدوارم موفق باشید بله تو هر شغلی که مشتری داره و بازار نیاز داره میشه درآمد کرد.
به نظر من شما هم باید از مشورت انسان های موفق استفاده کنید و هم از کار کردن در یه کارگاه دیگه که مطابق میل شماست شروع بکنید.
کار در کارگاه های دیگه باعث میشه اصول و جزئیات رسیدن به درآمد رو بدونید اما پیشنهاد من اینه قسمت برنامه ریزی جلسه سوم رو هم نگاه کنید تا بهتر بتونید وارد کارتون بشید
مدیر
49:00
بازدید : 8281
8:25min
بازدید : 6556
1:30:00
بازدید : 5178
5:55min
بازدید : 5097
4:41min
بازدید : 4990
2:56min
بازدید : 3572
24 min
بازدید : 3485
12:42min
بازدید : 2733
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید