دوره عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم- بخش سوم "برنامه ریزی"


 راه اندازی کسب و کار"برنامه ریزی"

در ادامه بحث  جلسه سوم دوره عبور از مسیر گذار در  راه اندازی کسب و کار، در بخش سوم اون راجع به  چراغ راه کسب و کار صحبت کردم، زمانی که شغل خودمون رو انتخاب کردیم وتصمیم گرفتیم، باید قدمی برای اثبات جدی بودن در تصمیم مون برداریم، به اصطلاح باید برادری مون رو اثبات کنیم، کسی که کسب و کاری رو شروع می کنه باید بدونه تا بخواد کسب و کارش رو راه اندازی کنه، خیلی راه داره، برخی از افراد جهت فروش خدمت یا محصولی راه اندازی یک کسب و کار را آسان نشان می دهند، مثلا می گویند این محصول رو بیاور و جایی اجاره کن  واز فردا حساب ات رو فقط چک کن، یا برخی می گویند، این محصول رو از من با 40 درصد تخفیف از قیمت روی جلدش بخر و با 20 درصد سود بفروش تا 60 درصد سود کنی به همین راحتی!!!!!!

در حالی که هر کسب و کاری باید از مسیر گذار و دوران گذارش برای راه اندازی اون عبور بکنه، چقدر غذا خوری ها، چقدر لباس فروشی ها، چقدر لوازم آرایشی بهداشتی فروش و.... ابتدا با ذوق و اشتیاق تاسیس شدند و پس از چند مدت با بدهی و افسردگی جمع شده اند و وام ها وبدهکاری های سنگین بجا گذاشته اند.

برنامه ریزی در راه اندازی کسب و کار

 

باید این جلسه رو چندین بار نگاه کنید تا متوجه بشید یک کسب و کار، بطور اتفاقی و شانسی بزرگ و موفق نمی شود، و به این آسانی ها نیست بلکه باید بهای عبور از مسیر گذارش را بدهید، و از طرف دیگه برای انجام یک برنامه ریزی درست با درصد موفقیت بالا آماده باشید.

بحث برنامه ریزی بحث جدیدی نیست اما ریز به ریز یک برنامه ریزی برای یک کسب و کار را به صورت منسجم یکجا آوردن کاملا جدید است ، چند ماه وقت گذاشتم که بدانم کدام برنامه ریزی ها برای یک کسب وکار لازم است واولویت های برنامه ریزی ها کدامند،  برنامه هایی که با دانستن آنها  اماده تلاش بهتر می شوید و یا این که موانع راه تان را برطرف می کنید. این برنامه را نگاه کنید تا بدانید رشد کسب وکار بستگی به عوامل مختلفی دارد، برنامه های اصلی را بدانید و عملی در پیش برد اونها انجام بدهید.

برنامه ریزی در مسیر گذار راه اندازی کسب و کار

 

این فایل و این دوره اختصاصی برای دوستانی است که دوره را تهیه می نمایند، اما بخشی از این فایل رو اعضاء سایت می توانند اینجا مشاهده بفرمایند.

 دوست عزیز این دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

👇👇👇👇👇👇

دوره عبور از مسیرگذار در راه‌اندازی کسب‌وکار

این فایل ها را هم مشاهده بفرمایید:

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه اول

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه دوم

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش اول 

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش دوم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه چهارم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه پنجم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت اول

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت دوم

 

 

  2075                                1        رایگان


سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم چرا هیچ کدام از فیلم های دوره هایی که در سایت گذاشتید نمیتونم ببینم؟فقط قسمت اول حالت گذار را موفق شدم ببینم
شیدا
با سلام برای مشاهده ویدیو و تمرینات مرتبط با هر جلسه باید اقدام به تهیه و خرید محصول بفرمائید.
مدیر
در مورد ذهن ثروتساز پرسیده بودید:
ممنون از نظر شما دوستان، همانطوری که گفتم پول یک شتاب دهنده است.ما هر اخلاق و معرفتی داشته باشیم با ثروت شتاب پیدا می کنه یعنی اگر انسان خوبی باشیم با پول برای خوب بودن بیشتر می توانیم تلاش کنیم و بد باشیم بالعکس .
در شروع یک کسب وکار پول بسیار نیاز است، اما مدیریت پول یک نیاز مهم تر است، همانطور که مشاهده کردید برنامه ای ریزی پول باید کنترل شده باشد و کنترل هزینه ها نیازمند فکر واطلاعات مالی است وقتی ذهن ثروتساز دارید می توانید مدیریت مالی مناسبی بر کسب و کارتون داشته باشید کسب و کارهایی هستند که بدون پول و با بدهی اما با استراتژی درست شروع می شوند( توضیح خواهم داد در جلسه مالی دوره )، و موفق می شوند. اما اگر ما توانایی حفظ و افزایش سرمایه رو نداشتیه باشیم پول را از دست می دهیم.
پول را فقط با پول نمیشه بیشتر کرد راه های بسیار زیادتری وجود دارد ممنون از همراهی شما.
هادی آقاجانلو
سلام ممنون از زحمت های شما٬ بسیار فایل خوب و دقیقی بود نکاتی رو آورده بود ین که عالی بود البته کارم رو باید خوبتر شروع کنم اگه میشه لطفا بیشتر توضیح بدید در جایی در برنامه ریزی شخصیتی راجع به برنامه ریزی برای تربیت ذهن ثروتساز صحبت می کنید چطور زمانی که پول نباشه ذهن ثروتساز کمک کننده است؟ وجود پول بسیار برای کسب و کار مهمتر است یا ذهن پولساز؟چطوری میشه اصلا ذهن پولساز داشت وقتی پول نداری؟
Ma
قطعا سرمایه لازمه موفق شدن و شروع کسب وکاره ، اما مدیریت سرمایه مخصوصا اگه کم باشه نیازمند مدیریت و تفکر مالی قویتریه البته جواب شما رو آقای آقاجانلو به طور کامل خواهند نوشت.
موفق باشید
مدیر
با سلام
لينك خريد مشكل دارد. بررسي بفرماييد.
با تشكر
جواد
سلام مشکل از بانک بود اصلاح شد ممنون از راهنمایی و حسن دقت شما
مدیر
49:00
بازدید : 8273
8:25min
بازدید : 6549
1:30:00
بازدید : 5173
5:55min
بازدید : 5091
4:41min
بازدید : 4987
2:56min
بازدید : 3568
24 min
بازدید : 3484
12:42min
بازدید : 2727
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید