عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه چهارم- آموزش


راه اندازی کسب و کار- آموزش

در جلسه چهارم دوره عبور از مسیر گذار برای راه اندازی کسب وکار،  به یکی ازمهمترین موضوعات در راه اندازی کسب وکار اشاره کردم، حتما باید برای آموزش و یادگیری اسرار کسب و کارتان و متخصص شدن خودتان وقت بگذارید. همه آموزش ها منجر به موفق شدن در کسب وکار نمی شوند، روز به روز انواع و اقسام آموزش ها ارایه می شوند ولی خیلی از کاسب ها این دوره ها را نمی گذرانند، و در عین حال موفق اند، و خیلی از افراد به امید موفق شدن و شروع یک کسب و کار عالی و پر سود و یا بهبود و رشد کسب و کارشان به دروه های آموزشی عجیب وغریب می روند. افراد شرکت کننده در برخی از این دوره ها نکات خوبی را یاد می گیرند ولی این نکات کاربردی و عملی نیستند. حالا یک سوال: چه آموزش هایی برای کسب و کار لازم است و برای آموزش شروع کسب و کارو بهتر شدن آن چه باید کرد؟

جواب این سوال را در این جلسه گفته ام:  باید در دو موضوع مهم متخصص بشوید و گفته ام که برای داشتن ذهن پولساز چه بکنید، و در جواب دو نفر از  اعضاء محترم سایت که سوالاتی را پرسیده بودند، توضیحاتی داده ام.

کاسب باید دارای ذهن کاسب پولساز باشد نه ذهن کارمند پولساز!

 

آموزش- راه اندازی کسب و کار

 

باید از بین کارهای زیادی که در ذهنمان داریم، موضوعات لازم وضروری را انتخاب بکنیم و در ضمن برای بهتر شدن از کسب و کارهای دیگر برایbenchmarking  استفاده کنیم.

کسب وکاری که بدون آموزش های روز و بدون مشاوره گرفتن پیش برود محکوم به شکست است. باید اسرار کسب و کار و رازهای مگوی کاسب ها را بدانید و در راه اندازی کسب وکار خودتان از آنها استفاده کنید. ایده های کسب وکار وروش به حداکثر رساندن درآمد از کسب و کار را بیاموزید و همه اینها نیاز به آموزش کسب وکار دارد.

این فایل و این دوره اختصاصی برای دوستانی است که دوره را تهیه می نمایند، اما در مطلبی که واقعا به دوره مربوط است جواب سوال دوستان رو داده ام حتما این  فایل را که بخشی از  جلسه چهارم است مشاهد نمایید. این فایل را اعضاء سایت می توانند اینجا مشاهده بفرمایند.

 دوست عزیز این دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

👇👇👇👇👇👇

دوره عبور از مسیرگذار در راه‌اندازی کسب‌وکار

این فایل ها را هم مشاهده بفرمایید:

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه اول

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه دوم

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش اول 

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش دوم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه چهارم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه پنجم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت اول

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم – قسمت دوم

 

 

  1750                                0        رایگان


بی صبرانه منتظر جلسه بعد با موضوع «راه اندازی کسب و کار با سرمایه گذاری کم» هستیم. مطالبی که استاد آقاجانلو مطرح میفرمایند عمدتاً یا ناشی از مطالعه و تحقیق عمیق ایشان از روی الگوهای موفق و ناموفق هست و یا اینکه تجربیات میدانی کسی است که خودش کاملاً وارد گود شده و این موضوعات رو با تمام وجودش تجربه کرده است.
با تشکر
جواد
49:00
بازدید : 8281
8:25min
بازدید : 6556
1:30:00
بازدید : 5178
5:55min
بازدید : 5096
4:41min
بازدید : 4990
2:56min
بازدید : 3572
24 min
بازدید : 3485
12:42min
بازدید : 2733
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید